Aktualności

Siatkarski festiwal

W hali sportowej CRS Bielany  przez dwa dni odbywał się siatkarski festiwal. Imprezę we współpracy z dzielnicą Bielany przygotowały sekcje siatkarskie Legii Warszawa oraz warszawskiej Sparty.

Więcej

Mistrzostwa w pływaniu

W dniu 18 maja na pływalni przy ulicy Lindego odbyły się mistrzostwa szkoły podstawowej nr 263. Główną nagrodą był Puchar Dyrektora Szkoły. Zawody zostały zorganizowane w ramach projektu „Pływamy razem dla Bielan.

Więcej

Rodzinny Turniej Piłki Nożne na Syrence

W sobotę 19 maja na Syrence w Parku Olszyna odbył się Rodzinny Turniej Piłki Nożnej na ‘’Syrence’’ o Puchar Dyrektora CRS Bielany.

Więcej

Żeglarska pasja

Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbyły się 12 maja zajęcia z ratownictwa wodnego. Inicjatywa ta była wspólnym przedsięwzięciem Centrum Rekreacyjno – Sportowego oraz Fundacji Rejs Odkrywców.

Więcej

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce nożnej chłopców

W czwartek  26 kwietnia zakończyły się trwające od poniedziałku Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych.

Więcej

Pływacki test drugoklasisy

Na pływalni przy ulicy Lindego rozpoczął się 17 kwietnia „Pływacki test drugoklasisty”. Test kontynuowany był 19 i  24 kwietnia, z tym że ostatniego dnia dzieci  demonstrowały swoje umiejętności na pływalni przy ulicy Conrada.

Więcej

Eliminacje w Taekwondo Olimpijskim

W hali sportowej CRS Bielany odbyły się 7 kwietnia eliminacje Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w taekwondo olimpijskim. Zawodnicy startowali w konkurencjach sprawnościowych, technicznych oraz taktycznych.

Więcej

Warszawska Giełda Kolekcjonerka

Pocztówki, znaczki, numizmaty, antyki i wiele, wiele innych walorów kolekcjonerskich… Wszystkie będą dostępne na Warszawskiej Giełdzie Kolekcjonerskiej, która odbędzie się 14 kwietnia (sobota) w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego Dzielnicy Bielany w Warszawie (ul. Lindego 20). Giełda będzie otwarta dla Gości w godzinach 10:00-16:00.

Więcej

Wesołych Świąt

Załoga CRS Bielany życzy spokojnej, radosnej i słonecznej Wielkanocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wielu spotkań w gronie najbliższych!
Więcej