Aktualności

Profesjonalny analizator składu ciała!

W poniedziałki i czwartki w godz. 16:00-18:00 zapraszamy do CRS Bielany przy ul. Lindego 20 na badanie składu ciała za pomocą profesjonalnego analizatora składu ciała! Więcej

Baw się na Sportowo z Hasten

W niedzielę 15 listopada na naszej pływalni oraz hali można było się bawić na sportowo. Zobaczcie jak było fajnie.

Więcej

Grand Prix w tenisie stołowym

W hali sportowej CRS Bielany odbył się 14 listopada Zimowy Turniej XXIV Gran Prix Bielan w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział około 80 zawodniczek i zawodników.

Więcej

Zajęcia zorganizowane z Instruktorem w Siłowni CRS Bielany

Najbliższe zajęcia (14-15 listopada) zorganizowane z Instruktorem w Siłowni CRS Bielany „Dbamy o zdrowie i kondycję z CRS Bielany” 💪😷 Więcej

Profesjonalne badania składu ciała

Miło nam poinformować, że CRS Bielany przy ul. Lindego 20 już od 16 listopada br. zaprasza na badanie składu ciała za pomocą profesjonalnego analizatora składu ciała! Więcej

1 listopada CRS Bielany skończy 13 lat

Z powodu pandemii nie możemy uczcić urodzin naszego ośrodka, ale pozwolimy sobie na wspomnienia z 2017 r. kiedy to obchodziliśmy nasze 10 – lecie.

Więcej

Samoobrona dla kobiet

W niedzielę 25 października w hali sportowej CRS Bielany przy ulicy Lindego odbyły się warsztaty z samoobrony dla kobiet.

Więcej

Mistrzostwa szkoły nr 352

Ponad 100 uczniów wzięło udział w zawodach o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 352 w pływaniu dziewcząt i chłopców. Zawody zostały zorganizowane w ramach projektu „Pływamy Razem dla Bielan” w dniu 23 października 2020 roku na pływalni CRS Bielany przy ulicy Conrada.

Więcej

Zajęcia z trenerem Henrykiem Zatyką na sali boksu w Kompleksie Sportowym przy ul. Lindego 20

Zapraszamy na zajęcia z naszym instruktorem, pięściarzem, wielokrotnym medalistą zawodów w Polsce i na świecie, członkiem kadry olimpijskiej i narodowej.

Więcej