Aktualności

Pływalnia przy ul. Conrada 6 zaprasza od 16 lipca

Dobiegła końca przerwa technologiczna na pływalni przy ulicy Conrada 6. Wyremontowany i gotowy na przyjęcie klientów obiekt wznowił działalność w poniedziałek, 16 lipca już od 6.00. Więcej

Wakacyjne gry i zabawy

Akcja „Lato w mieście” nabiera rozmachu. Organizowane są kolejne imprezy, a z obiektów CRS Bielany korzysta coraz więcej uczestników.

Więcej

Zmieniamy się dla Was

Na pływalni przy ulicy Conrada 6 trwa przerwa technologiczna. Krótko mówiąc wykonywane jest setki prac mających na celu przygotowanie obiektu do otwarcia po przerwie technologicznej.

Więcej

Sportowe wakacje

Z rozmachem CRS Bielany rozpoczęło inaugurację akcji „Lato w Mieście”. W imprezie zorganizowanej 28 czerwca w hali sportowej przy ulicy Lindego wzięło udział ponad 200 dzieci.

Więcej

Lato w mieście

Jak co roku w czasie wakacji ruszamy z warszawskim programem „Lato w Mieście”, w tym okresie dzieci oraz młodzież szkolna będą mogły nieodpłatnie skorzystać z zajęć na naszych obiektach.

Więcej

Pływackie zmagania

Przez dwa dni na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbywały się zawody pływackie. Startowali zawodnicy z roczników od 2000 do 2004. Organizatorem był Warszawsko – Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki.

Więcej

Urodzinowy piknik dla całej rodziny

17 czerwca, godz. 12.00, Stadion Rugby, AWF Warszawa

Więcej

Dzień Dziecka na pływalniach

Na pływalniach CRS Bielany 5 czerwca został zorganizowany Dzień Dziecka. Zarówno na basenie przy ulicy Lindego, jak i przy ulicy Conrada zabawa była przednia.

Więcej

Olimpiada przedszkolaków

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany było 29 maja gospodarzem wyjątkowej Olimpiady. Startujący zawodnicy również byli wyjątkowi. Liczyli po cztery lub pięć lat, a impreza w której uczestniczyli to Bielańska Olimpiada Przedszkolaków.

Więcej