Aktualności

Obiekty CRS Bielany nieczynne do odwołania

Szanowni Państwo,
w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy, w tym dzieci i młodzieży, z dniem 12 marca 2020 r. do odwołania zostają zamknięte obiekty administrowane przez CRS Bielany.

Więcej

Komunikat Ministerstwa Zdrowia

Wychodząc na zakupy pamiętaj o bezpieczeństwie swoim i innych…
Więcej

Uwaga! Nowe rozporządzenie rządowe!

Informacja w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 roku
Więcej

Bielański Bal Seniora

W hali sportowej CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 odbył się 15 lutego Bal Karnawałowy dla Seniorów. W imprezie uczestniczyło ponad 250 osób.

Więcej

Halowy Puchar Warszawy

W związku z rosnącą popularnością rozgrywek zawodowej Ligi Futsalu w Warszawie poprzez organizację turnieju chcemy propagować dyscyplinę również wśród amatorów. Dlatego też zrodziła się inicjatywa rozegrania Halowego Pucharu Warszawy.

Więcej

Akcja „Zima w Mieście 2020” w CRS Bielany

Jak co roku w okresie ferii zimowych ruszamy z warszawską akcją  „Zima w Mieście 2020”, w tym okresie dzieci oraz młodzież szkolna będą mogły nieodpłatnie skorzystać z  zajęć na naszych obiektach.

Więcej

Nordic Walking

Zapraszamy na zajęcia z Nordic Walking, które odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18:30. Zbiórka przed wejściem do Kompleksu Sportowego mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Lindego 20. Zajęcia są nieodpłatne, organizatorem zajęć jest CRS Bielany.

Więcej

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tegoroczny 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 12 stycznia. Zimowa aura nie stanowiła przeszkody i nikogo nie odstraszyła. Na ulicach pracowicie krzątali się woluntariusze. Aktywnie w akcję włączyli się również mieszkańcy Bielan.

Więcej

FIRST® LEGO® Leauge

W hali CRS Bielany 5 stycznia 2020 roku 130 uczniów z całej Polski spotkało się na regionalnym turnieju FIRST® LEGO® Leauge, by podzielić się wynikami swojej wielotygodniowej pracy.

Więcej