Aktualności

Warszawski Program „Lato w Mieście 2019”

Jak co roku w czasie wakacji letnich ruszamy z warszawskim  programem  „Lato w Mieście 2019”, w tym okresie dzieci oraz młodzież szkolna będą mogły nieodpłatnie skorzystać z zajęć w naszych obiektach.

Więcej

Olimpiada przedszkolaków

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany było gospodarzem Bielańskiej Olimpiady Przedszkolaków, która odbyła się 30 maja w hali sportowej przy ulicy Lindego. Udział w imprezie wzięli uczniowie 20 bielańskich przedszkoli.

Więcej

Mistrzostwa szkoły

Na pływalni przy ulicy Conrada 30 maja odbyły się mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 352. Uczniowie rywalizowali o Puchar Dyrektora Szkoły. Zawody zorganizowano w ramach projektu „Pływamy Razem dla Bielan”.

Więcej

Warszawska Olimpiada Młodzieży

Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbywały się 21-22 maja zawody Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Rywalizowali zawodnicy i zawodniczki z roczników 2006-2007.Imprezę otworzyli wspólnie Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany Andrzej Malina i Dyrektor CRS Bielany Anna Szymczak-Gałkowska.

Więcej

Mistrzostwa Polski Niesłyszących

W hali sportowej CRS Bielany 18 maja rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Koszykówce Kobiet. Zawody trwały  dwa dni i wyłoniły najlepsze drużyny w kraju.

Więcej

Dziewczyny grają – Bielany 2019

W dniu 9 maja na boisku Kompleksu Syrenka został rozegrany IV turniej piłkarski „Dziewczyny grają – Bielany 2019”. W turnieju wzięło udział ponad 90 zawodniczek z całej Warszawy, a w rywalizacji padło 80 bramek
Więcej

Wesołych Świąt

Załoga CRS Bielany życzy spokojnej, radosnej i słonecznej Wielkanocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wielu spotkań w gronie najbliższych!
Więcej

Finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu

W dniach 4 i 5 kwietnia na pływalni przy ul. Lindego 20 odbyły się finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci oraz młodzież.

Więcej

Strajk nauczycieli

W związku ze strajkiem nauczycieli uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość korzystania przez dzieci i młodzież szkolną z obiektów administrowanych przez Centrum Rekreacyjno – Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielan. Więcej