Aktualności

Spotkanie z koleją

Bywają pasje ponadczasowe. Niektóre pomimo upływu lat, nawet te zaszczepione w dzieciństwie, towarzyszą nam również w dorosłym życiu. Doskonałym potwierdzeniem tej tezy były II Bielańskie Spotkania z Koleją.

Więcej

Udana ewakuacja

Dbałość o bezpieczeństwo naszych użytkowników jest dla nas priorytetowa. Systematycznie przeprowadzane są  szkolenia pracowników i  próbne ewakuacje. Ostatnia  ewakuacja odbyła się w dniu dzisiejszym w Kompleksie Sportowym CRS Bielany przy ul. Lindego 20.

Więcej

Zakończenie Lata w Mieście

W dniu 28 sierpnia na Syrence u zbiegu ulic Duracza i Romaszewskiego odbyła się impreza na zakończenie Akcji Lato w Mieście w CRS Bielany. Dla dzieci ze szkoły podstawowej nr 133 zorganizowaliśmy  gry i zabawy sportowe ba naszych boiskach. Na koniec imprezy dzieciaki otrzymały drobne upominki.

Pożegnanie lata

Lato się kończy. Jesienne klimaty zbliżają się szybkimi krokami. Nadeszła pora na zakończenie sezonu i imprezę „Żegnaj Lato na Bielanach”. Zgodnie z oczekiwaniami piknik zorganizowany 7 września w Parku Olszyna przyciągnął mnóstwo mieszkańców. Pożegnanie lata to przecież jedna z największych plenerowych imprez w dzielnicy.

Więcej

Rodzinna zabawa w piłkę nożną

Zajęcia „Rodzinna zabawa w piłkę nożną” dla dzieci z opiekunami ponownie ruszają od dnia 14.09.2019r. na hali sportowej CRS Bielany przy ul. Lindego 20.

Więcej

Budżet obywatelski – projekty sportowe na Bielanach 

Zapraszamy do głosowania na projekty dzielnicowe związane z CRS Bielany👍 na świetne sportowe projekty w Budżet Obywatelski Dzielnicy Bielany można głosować w dniach od 6 do 23 września.

Więcej

Marsz NordicWalking w CRS Bielany

W niedzielę 1 września odbył się kolejny z cyklu organizowanych przez Centrum Rekreacyjno- Sportowe Marsz NordicWalking pod okiem trenera Krzysztofa Człapskiego. Uczestników nie przestraszyła pogoda i pomimo panującego upału przybyło ponad 80 osób.

Więcej

Figurkowe Gry Bitewne w CRS Bielany

W minioną niedzielę 1 września na hali CRS Bielany odbyło się spotkanie z Figurkowymi Grami Bitewnymi. Zainteresowani tworzeniem własnych figurek mogli wziąć udział w pokazach ich precyzyjnego malowania prowadzonych przez znanych ekspertów w tej dziedzinie Bohuna i Krzysztofa Pisarskiego.

Więcej

Bezpieczne wakacje – akcja CRS Bielany

Na naszych pływalniach w ramach Akcji „Lata w Mieście” organizujemy zajęcia dotyczące zasad bezpiecznego zachowania w wodzie. Dzieci otrzymują profesjonalną wiedzę z zakresu bezpiecznego zachowania nad wodą, poznają podstawowe zasady działania podczas wypadku oraz niebezpiecznych sytuacji. Więcej