Aktualności

Bielański Swim Event 10 lat CRS Bielany

W niedzielę 15 października na pływalni przy ul. Lindego 20 odbył się Bielański Swim Event – zawody pływackie dla dzieci „Od przedszkolaka do pływaka”.

Więcej

Dumne i piękne

W hali CRS Bielany mogliśmy przez dwa dni podziwiać  kocią arystokrację. Wszystko to za sprawą Klubu Kota X-Treme, który w dniach 23 i 24 września zorganizował wspaniałą wystawę.

Więcej

Bielański Swim Event II Edycja

Zapraszamy na Bielański Swim Event – zawody pływackie dla dzieci „Od przedszkolaka do pływaka” II edycja. Zawody odbędą się 15 października 2017 na pływalni przy ul. Lindego 20.

Więcej

Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP

W dniach 14-15.09.2017 na obiektach CRS Bielany Syrenka przy ul. Gąbińskiej i Orlik przy ul. Rudzkiej rozegrano Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów z warszawskich JRG.

Więcej

SPINBIKE w CRS Bielany

Trening na rowerach stacjonarnych jest przeznaczony dla każdego, inspirowany zawodowym kolarstwem, oparty na wiedzy o fizjologii wysiłku. Podczas zajęć symulujemy jazdę po prawdziwym terenie, wykorzystując 3 pozycje rąk na kierownicy.

Więcej

II Integracyjny marsz Nordic Walking o Puchar Dyrektora CRS Bielany

W sobotę 02.09.2017r. odbył się II Integracyjny marsz Nordic Walking o Puchar Dyrektora CRS Bielany. Na starcie stawiło się blisko 80 osób, z których większość to osoby uczestniczące w naszych wtorkowych nieodpłatnych zajęciach Nordic Walking.

Więcej

Z nami zrobisz formę

Od dnia 4 września 2017 po przerwie technicznej otwarty został Kompleks Sportowy przy ul. Lindego 20. Dla Państwa wygody przebudowaliśmy siłownię, powstała sala spinningu oraz pomieszczenie na gastronomię, dokonaliśmy wielu prac modernizacyjnych, porządkowych, remontowych i konserwacyjnych.

Więcej

Spotkanie w sprawie Orlika i Syrenki

Spotkanie w kwestii bezpłatnej rezerwacji boisk piłkarskich przez przedstawicieli Klubów Sportowych i Uczniowskich Klubów Sportowych na obiektach administrowanych przez CRS Bielany (‘’Orlik’’ i ‘’Syrenka’’) odbędzie się w terminie 18.08.2017 r. o godzinie 14:00 przy ul. Rudzkiej 6 w Warszawie. Więcej

Przerwa techniczna

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 26 czerwca 2017r. rozpocznie się przerwa techniczna pływalni przy ul. Conrada 6.

Więcej