Aktualności

Pływackie Grand Prix

Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbyły się 5 marca zawody z cyklu Grand Prix. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy i zawodniczki urodzeni w 2009 roku.Imprezę otworzył Burmistrz Dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk w towarzystwie zastępcy Burmistrza  Włodzimierza Piątkowskiego i Dyrektor CRS Bielany Anny Szymczak-Gałkowskiej. Więcej

Tylko dla wytrwałych

W Centrum Rekreacyjno-Sportowym odbyły się 24 lutego zawody triathlonowe.Ta niezwykle wymagająca dyscyplina była doskonałą okazją do sprawdzenia formy przed rozpoczęciem sezonu.
Więcej

Mistrzostwa Seminarzystów

W hali sportowej CRS Bielany odbyły się 23 lutego XI Mistrzostwa Polski Wyższych Seminariów Duchownych i Zakonnych w piłce nożnej halowej. Impreza zgromadziła 20 drużyn z całego kraju  konkurujących w duchu sportowej rywalizacji o tytuł Mistrza Polski.

Więcej

Zmagania mundurowych

Po raz dziesiąty rozegrany został Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych im. Andrzeja Struja. Do rozgrywek przystąpiła rekordowa liczba zespołów. W sumie w jubileuszowym turnieju wzięło udział ponad 1400 piłkarek i piłkarzy z kraju i z zagranicy.
Więcej

Warszawski Program „Zima w Mieście 2019” w CRS Bielany

Jak co roku w czasie ferii zimowych ruszamy z warszawskim  programem  „Zima w Mieście 2019”, w tym okresie dzieci oraz młodzież szkolna będą mogły nieodpłatnie skorzystać  z  zajęć na naszych obiektach.

Więcej

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2019 roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składają Anna Szymczak – Gałkowska wraz z pracownikami CRS Bielany.

Więcej

Rusz się Warszawo po Świętach!

Posiadaczy Karty Warszawiaka i Karty Młodego Warszawiaka zapraszamy do bezpłatnego korzystania z pływalni przy ul. Lindego 20 oraz przy ul. Conrada 6 w dniach 27.12-31.12.2018 r.  w ramach akcji Rusz się Warszawo po świętach.

Więcej

Bielańskie sportowe Mikołajki dla seniorów

W hali sportowej CRS Bielany odbyły się 9 grudnia Bielańskie Sportowe Mikołajki dla Seniorów. Impreza przebiegła zgodnie z planami organizatorów. Było zdrowo, aktywnie i sportowo. Więcej

Mikołajki w CRS Bielany

Na pływalniach CRS Bielany przez cały tydzień było świątecznie i gwarno. W okresie od 3 do 7 grudnia 2018 roku organizowano bowiem dla dzieci oryginalną zabawę. Jej wyjątkowość polegała na połączeniu Mikołajek z zabawą w wodzie. Więcej