Aktualności

Spotkanie w sprawie Orlika i Syrenki

Spotkanie w kwestii bezpłatnej rezerwacji boisk piłkarskich przez przedstawicieli Klubów Sportowych i Uczniowskich Klubów Sportowych na obiektach administrowanych przez CRS Bielany (‘’Orlik’’ i ‘’Syrenka’’) odbędzie się w terminie 18.08.2017 r. o godzinie 14:00 przy ul. Rudzkiej 6 w Warszawie. Więcej

Przerwa techniczna

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 26 czerwca 2017r. rozpocznie się przerwa techniczna pływalni przy ul. Conrada 6.

Więcej

Akcja Lato w Mieście 2017

Jak co roku w okresie wakacyjnym ruszamy z programem „Lato w Mieście 2017”.

Więcej

Policja edukuje

Nawet deszczowa pogoda nie pokrzyżowała spotkania dzieci z warszawskimi policjantami. Co prawda spotkanie przeniesiono z placu CRS Bielany przy ulicy Conrada 6 do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 352, ale poza tym wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Więcej

WAKACYJNA IMPREZA

Akcja Lato w mieście przyciąga  do CRS Bielany  grupy zorganizowane jak i dzieci chcące skorzystać z obiektu indywidualnie. Zarówno dla jednych jak i drugich są organizowane zajęcia, gry i zabawy. Trzynasty lipca będzie kojarzył się z imprezą dla dzieci z Bielańskich Punktów Lata w mieście.

Więcej

Integracyjny marsz Nordic Walking

W sobotę 8 lipca odbył się Integracyjny marsz Nordic Walking o Puchar Dyrektora CRS Bielany. Więcej

Przede wszystkim bezpiecznie

Poznanie zasad bezpiecznego zachowania, a także reagowania w niebezpiecznych sytuacjach jest ważną częścią procesu edukacji.

Więcej

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Bez Barier

W sobotę 24 czerwca na Syrence u zbiegu ulic Duracza i Gąbińskiej odbył się Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Bez Barier organizowany przez Centrum Rekreacyjno – Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany. Więcej

Uroczystość Zakończenia XXIII Sezonu Rozgrywek 2016/2017
Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Średnich

W czwartek 8 czerwca na hali CRS Bielany przy ul. Lindego 20 odbyła się uroczystość Zakończenia XXIII Sezonu Rozgrywek 2016/2017 Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Średnich.

Więcej