Aktualności

Nordic Walking

Zapraszamy na zajęcia z Nordic Walking, które odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18:30. Zbiórka przed wejściem do Kompleksu Sportowego mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Lindego 20. Zajęcia są nieodpłatne, organizatorem zajęć jest CRS Bielany.

Więcej

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tegoroczny 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 12 stycznia. Zimowa aura nie stanowiła przeszkody i nikogo nie odstraszyła. Na ulicach pracowicie krzątali się woluntariusze. Aktywnie w akcję włączyli się również mieszkańcy Bielan.

Więcej

FIRST® LEGO® Leauge

W hali CRS Bielany 5 stycznia 2020 roku 130 uczniów z całej Polski spotkało się na regionalnym turnieju FIRST® LEGO® Leauge, by podzielić się wynikami swojej wielotygodniowej pracy.

Więcej

Bal Sylwestrowy

31 grudnia 2019 roku w hali sportowej CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 odbył się coroczny Bal Sylwestrowy dla seniorów. Impreza została zorganizowana przez Zarząd i Radę Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy, Bielański Ośrodek Kultury oraz Centrum Rekreacyjno-Sportowe.
Więcej

Rusz się Warszawo po Świętach

Dni wolne sprzyjają wypoczynkowi, ale niekiedy też powodują, że wpadamy w bezruch. Chcąc  po świątecznym okresie szybko powrócić do właściwej formy warto więc skorzystać z oferty z jaką wyszedł do mieszkańców Prezydent Warszawy. Więcej

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2020 roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę od załogi CRS Bielany 🎄🎁🍾

Więcej

Świąteczny Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej

W sobotę 21 grudnia 2019 r. w hali przy ul. Lindego 20 odbył się Świąteczny Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej – Dopóki piłka w grze „dla Górala”, o puchar Dowódcy Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA” oraz Burmistrza Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy.

Więcej

Gwiazdka w CRS Bielany

Święta tuż tuż, a 18 grudnia do hali sportowej przy ulicy Lindego zawitali uczniowie z bielańskich szkół. Wzięli oni udział w specjalnie zorganizowanej dla nich Gwiazdce.

Więcej

Zmieniamy się dla Was

Bezpieczeństwo naszych klientów to dla nas sprawa priorytetowa. Przed budynkiem CRS Bielany przy ulicy Conrada 6 w dniach 10-11 grudnia zostały wyremontowane schody. Poprzednie trochę się zużyły i przyszedł czas na wyrównanie nawierzchni i położenie nowej kostki. Więcej