Informacja o dostępności naszych obiektów dla Osób Niepełnosprawnych

Szanowni Państwo,

Wszystkie obiekty administrowane przez Centrum Rekreacyjno- Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany przystosowane są do korzystania z nich przez osoby niepełnosprawne.

 

Pływalnia przy ul. Conrada 6 posiada odpowiedni podjazd do drzwi wejściowych, oddzielną szatnio/przebieralnię oraz przystosowaną dla potrzeb niepełnosprawnych toaletę. Dodatkowo pływalnia wyposażona jest windę/krzesełko umożliwiające wejście do niecki basenowej. Na widowni znajdują się dwa dodatkowe miejsca przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

 

Kompleks Sportowy przy ul. Lindego 20 posiada odpowiedni podjazd do drzwi wejściowych oraz windę, którą osoby z dysfunkcją ruchową bez problemu mogą  przedostać się na 1 kondygnację oraz parking dla klientów z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych.

 

Pływalni przy ul. Lindego  20 posiada oddzielną szatnio-przebieralnię oraz natryski i toaletę przystosowane dla potrzeb niepełnosprawnych. Niecka basenowa wyposażona jest w windę/krzesełko umożliwiające wejście do niecki basenowej

 

Hala sportowa przy ul. Lindego 20  do dyspozycji osób niepełnosprawnych oferuje specjalna szatnię wyposażona w 8 szafek, przystosowaną toaletę oraz natryski. Na widowni znajduje się sześć miejsc z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych.

 

Obiekty sezonowe Orlik 2012 przy ul Rudzkiej oraz Syrenka1 przy ul. Duracza wyposażone są w podjazdy do szatni dla osób na wózkach inwalidzkich oraz przystosowane toalety.

 

Z naszych obiektów korzystają podopieczni Fundacji Vis Maior wspierającej osoby niewidome i słabo widzące, na naszych obiektach sezonowych trenuje drużyna Amp Futbolowa składająca się z osób po amputacji. Współpracujemy także z Fundacją Pomocy Osób Niepełnosprawnych podczas organizacji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych na naszej hali sportowej.

Współpracując  z zaprzyjaźnionymi stowarzyszeniami i fundacjami wspierającymi osoby z niepełnosprawnością wciąż poprawiamy dostępność naszych obiektów poprzez ułatwienie im możliwości do korzystania z wszelkich form aktywności jakie oferuje nasze Centrum Rekreacyjno – Sportowe.

Zapraszamy państwa serdecznie do odwiedzania naszych obiektów.