Dagmara Jasińska

Posted by & filed under .

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. instruktor Reebok Poland instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness Moje zajęcia są dynamiczne, z nutką dowcipu tak, aby zajęcia były dobrą zabawą. Mam dobry kontakt z grupą, zwracam uwagę na odpowiednie wykonanie ćwiczeń, a także staram się postawić wysoką poprzeczkę wszystkim uczestnikom zajęć odpowiednio do ich… Read more »

Katarzyna Tracz

Posted by & filed under .

Jestem absolwentką wydziału Biologii Ochrony Środowiska Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie zajmuję się wykonywaniem pracy doktorskiej w zakresie nauk biologicznych na Uniwersytecie Warszawskim. W zajęciach Zumby uczestniczyłam regularnie przez 3 lata. Od prawie roku jestem instruktorką tej formy zajęć. Taniec towarzyszył mi praktycznie cale życie. Moje ulubione style to taniec nowoczesny i jazz oraz bachata, reggaeton czy… Read more »

Paulina Olszewska

Posted by & filed under .

Instruktor fitness od 2013 roku. Aktywność to jej sposób na codzienność. Wierzy, że wysiłek fizyczny uczy wytrwałości w dążeniu do celu i pomaga w pokonywaniu własnych słabości. Wyróżnia się żywym temperamentem i poczuciem humoru. Uważa, że czas spędzony na treningach i wspólne uczestnictwo w zajęciach doskonale wpływają zarówno na kondycję fizyczną jak i psychiczną. Stara… Read more »

Klaudia Krupa

Posted by & filed under .

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Ukończyłam studia na poziomie mgr na kierunku Zdrowie Publiczne. Od kilku lat fitness jest moją pasją. Ulubione zajęcia to wszelkie formy wzmacniające oraz poprawiające kondycję. Staram się by każde zajęcia były efektywne i różnorodne.

Karolina Herynowska

Posted by & filed under .

Taniec i sport towarzyszyły mi od dziecka – uprawiałam wspinaczkę skałkową, biegi długodystansowe, chodziłam na zajęcia z tańca nowoczesnego i baletu. Odkąd poznałam jogę, to właśnie ten rodzaj aktywności skradł moje serce na długie lata, dając wewnętrzny spokój, harmonię, radość z życia oraz dobrą kondycję fizyczną. Ukończyłam kurs instruktora rekreacji o specjalności hatha joga, kurs… Read more »

Renata Romanowicz

Posted by & filed under .

„Fitness to jej pasja” Dyplomowany instruktor fitness, który swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Z CRS Bielany związana od września 2015 r. Podczas swoich zajęć kładzie nacisk na dokładne i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń oraz porządny wycisk, aby po zajęciach powiedzieć „warto było przyjść i się pomęczyć”. Niech poważna mina na zdjęciu was nie zwiedzie, podczas… Read more »

Barbara Urzędowicz

Posted by & filed under .

Absolwenta AWF Warszawa, instruktor fitness, rekreacji osób starszych, a także trener personalny. Z zamiłowania pasjonatka trekkingu górskiego, wypraw wysokogórskich, jaki i również biegów górskich i długodystansowych. Podczas zajęć fitness zaraża pozytywną energią, uśmiechem i dobrym nastrojem. Podczas ćwiczeń wprowadza elementy mobilności, koordynacji i równowagi, uczy prawidłowej techniki. Pamięta jak ważna jest rozgrzewka a także część… Read more »