Krzysztof Człapski

Posted by & filed under .

Entuzjasta jogi, instruktor NW, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Nordic Walking w Austrii w Bleiburgu (2011 r.), uczestnik wielu imprez nordic walking w Polsce.

Elwira Cichocka

Posted by & filed under .

Studentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja, instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością TANIEC, a także instruktor ZUMBA Fitness. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat uczęszczając na zajęcia do zespołu Viva la Musica ucząc się tańca nowoczesnego, a także śpiewu. Następnie przez 4 lata wraz z Młodzieżowo Dziecięcym Teatrem Tańca… Read more »

Dagmara Jasińska

Posted by & filed under .

Charyzmatyczna, energiczna, uśmiechnięta i pełna optymizmu osoba. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o specjalizacji Kinezygerontoprofilaktyka oraz Trener Personalny. Od 2012 roku Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness, a od 2014 pracuje z osobami starszymi, prowadząc dla nich gimnastykę. Sport był obecny przez całe jej życie – od dzieciństwa związana jest z tańcem. Od roku… Read more »

Klaudia Krupa

Posted by & filed under .

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Ukończyłam studia na poziomie mgr na kierunku Zdrowie Publiczne. Od kilku lat fitness jest moją pasją. Ulubione zajęcia to wszelkie formy wzmacniające oraz poprawiające kondycję. Staram się by każde zajęcia były efektywne i różnorodne.

Renata Romanowicz

Posted by & filed under .

„Fitness to jej pasja” Dyplomowany instruktor fitness, który swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Z CRS Bielany związana od września 2015 r. Podczas swoich zajęć kładzie nacisk na dokładne i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń oraz porządny wycisk, aby po zajęciach powiedzieć „warto było przyjść i się pomęczyć”. Niech poważna mina na zdjęciu was nie zwiedzie, podczas… Read more »

Barbara Urzędowicz

Posted by & filed under .

Absolwenta AWF Warszawa, instruktor fitness, rekreacji osób starszych, a także trener personalny. Z zamiłowania pasjonatka trekkingu górskiego, wypraw wysokogórskich, jaki i również biegów górskich i długodystansowych. Podczas zajęć fitness zaraża pozytywną energią, uśmiechem i dobrym nastrojem. Podczas ćwiczeń wprowadza elementy mobilności, koordynacji i równowagi, uczy prawidłowej techniki. Pamięta jak ważna jest rozgrzewka a także część… Read more »

Anna Wocial

Posted by & filed under .

Instruktorka fitness, specjalizuje się w zajęciach z osobami starszymi, zdrowy kręgosłup, TBC, joga, pilates, tabata i interwał. Zawsze uśmiechnięta i otwarta na ludzi oraz współpracę z nimi, pełna werwy, energii i w 100% zaangażowana w każde zajęcia, które prowadzi, wciąż się doszkala, szuka nowych metod i wyzwań by się rozwijać w dziedzinie fitness, fizjoterapii i… Read more »