Instruktorki

Dagmara Jasińska

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

  • instruktor Reebok Poland
  • instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness

Moje zajęcia są dynamiczne, z nutką dowcipu tak, aby zajęcia były dobrą zabawą. Mam dobry kontakt z grupą, zwracam uwagę na odpowiednie wykonanie ćwiczeń, a także staram się postawić wysoką poprzeczkę wszystkim uczestnikom zajęć odpowiednio do ich możliwości, dzięki czemu „dajesz z siebie wszystko” co gwarantuje pełne zadowolenie. Moją pasją są podróże i taniec. Jestem osobą radosną i energiczną, perfekcjonistką w każdym calu.

Katarzyna Tracz

Jestem absolwentką wydziału Biologii Ochrony Środowiska Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie zajmuję się wykonywaniem pracy doktorskiej w zakresie nauk biologicznych na Uniwersytecie Warszawskim.

W zajęciach Zumby uczestniczyłam regularnie przez 3 lata. Od prawie roku jestem instruktorką tej formy zajęć. Taniec towarzyszył mi praktycznie cale życie. Moje ulubione style to taniec nowoczesny i jazz oraz bachata, reggaeton czy merengue, od których wywodzi się Zumba.

Łączenie fitnessu z tańcem gwarantuje dobrą zabawę oraz mnóstwo spalonych kalorii. Zajęcia mają dynamiczną muzykę połączoną z prostą choreografią. Jedyne czego wymagam to dobry humor i świetna zabawa gwarantowana!

Paulina Olszewska

Instruktor fitness od 2013 roku. Aktywność to jej sposób na codzienność. Wierzy, że wysiłek fizyczny uczy wytrwałości w dążeniu do celu i pomaga w pokonywaniu własnych słabości. Wyróżnia się żywym temperamentem i poczuciem humoru. Uważa, że czas spędzony na treningach i wspólne uczestnictwo w zajęciach doskonale wpływają zarówno na kondycję fizyczną jak i psychiczną. Stara się więc dzielić z uczestnikami zajęć pozytywną energią, zarażać ich pasją do sportu oraz uśmiechem.

Specjalizuje się w intensywnych zajęciach wzmacniających. Dużo wymaga od siebie i innych, a praca z ludźmi daje jej ogromną satysfakcję. Fitness to jej pasja, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach, a także konwencjach fitness.

Klaudia Krupa

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Ukończyłam studia na poziomie mgr na kierunku Zdrowie Publiczne. Od kilku lat fitness jest moją pasją. Ulubione zajęcia to wszelkie formy wzmacniające oraz poprawiające kondycję. Staram się by każde zajęcia były efektywne i różnorodne.

Karolina Herynowska

Taniec i sport towarzyszyły mi od dziecka – uprawiałam wspinaczkę skałkową, biegi długodystansowe, chodziłam na zajęcia z tańca nowoczesnego i baletu. Odkąd poznałam jogę, to właśnie ten rodzaj aktywności skradł moje serce na długie lata, dając wewnętrzny spokój, harmonię, radość z życia oraz dobrą kondycję fizyczną. Ukończyłam kurs instruktora rekreacji o specjalności hatha joga, kurs instruktora pilates oraz szkolenia z ćwiczeń pod kątem zdrowego kręgosłupa. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w specjalistycznych warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez renomowanych nauczycieli. Prowadzę zajęcia z jogi klasycznej dynamiczne, pilatesu i zdrowego kręgosłupa. Kładę duży nacisk na precyzję wykonywanych ćwiczeń, dbając jednocześnie o to, aby towarzyszyła im miła atmosfera, pozytywna energia i dobre samopoczucie uczestników.