Instruktorzy

Krzysztof Człapski

Entuzjasta jogi, instruktor NW, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Nordic Walking w Austrii w Bleiburgu (2011 r.), uczestnik wielu imprez nordic walking w Polsce.

Elwira Cichocka

Studentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Turystyka i Rekreacja, instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością TANIEC, a także instruktor ZUMBA Fitness.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 10 lat uczęszczając na zajęcia do zespołu Viva la Musica ucząc się tańca nowoczesnego, a także śpiewu. Następnie przez 4 lata wraz z Młodzieżowo Dziecięcym Teatrem Tańca i Muzyki TINTILO występowała na deskach Teatru Rampa na Targówku w licznych musicalach i widowiskach muzycznych. W wieku 15 lat zaczęła interesować się głównie tańcem i przez kolejne lata uczyła się wielu stylów, które dokształciła na warsztatach u polskich oraz zagranicznych choreografów. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi nie tylko jako instruktor tańca, ale również instruktor rekreacji ruchowej oraz animator czasu wolnego.

Dagmara Jasińska

Charyzmatyczna, energiczna, uśmiechnięta i pełna optymizmu osoba. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o specjalizacji Kinezygerontoprofilaktyka oraz Trener Personalny.

Od 2012 roku Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness, a od 2014 pracuje z osobami starszymi, prowadząc dla nich gimnastykę.

Sport był obecny przez całe jej życie – od dzieciństwa związana jest z tańcem. Od roku spełnia się, jako instruktor tańca ucząc salsy, łączy pracę z pasją, bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi a w szczególności ich zaangażowanie i motywację na sali podczas treningu, a jej zajęcia gwarantują pełną satysfakcję, dużo endorfin i poprawę humoru na cały tydzień!

Klaudia Krupa

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Ukończyłam studia na poziomie mgr na kierunku Zdrowie Publiczne. Od kilku lat fitness jest moją pasją. Ulubione zajęcia to wszelkie formy wzmacniające oraz poprawiające kondycję. Staram się by każde zajęcia były efektywne i różnorodne.

Renata Romanowicz

„Fitness to jej pasja” Dyplomowany instruktor fitness, który swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Z CRS Bielany związana od września 2015 r. Podczas swoich zajęć kładzie nacisk na dokładne i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń oraz porządny wycisk, aby po zajęciach powiedzieć „warto było przyjść i się pomęczyć”. Niech poważna mina na zdjęciu was nie zwiedzie, podczas zajęć panuje radosna atmosfera i dobra energia. Renata interesuje się również prozdrowotnym stylem życia i wciąż pogłębia swoją wiedzę w zakresie rekreacji ruchowej i zdrowego odżywania.