Bezpłatny weekend 19-20 października

Posted by & filed under .

Warszawianki i warszawiacy tłumnie poszli do urn! W ramach podziękowania stolica ma nagrodę dla wszystkich za wzorową postawę obywatelską. W najbliższy weekend, 19-20 października, na mieszkanki i mieszkańców stolicy czeka bezpłatna oferta kulturalno-sportowa.

LII Olimpiada Młodzieży

Posted by & filed under .

W CRS Bielany 10 października odbyło się uroczyste podsumowanie LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Do hali sportowej przy ulicy Lindego przybyli przedstawiciele władz miasta min. Janusz Samel Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji, zastępca dyrektora Dorota Ognicha, a także burmistrzowie dzielnic, naczelnicy wydziałów sportu oraz delegacje biorących udział w Olimpiadzie szkół.

Zawody Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Posted by & filed under .

W dniach 7 – 9 października 2019 r. na obiekcie CRS Bielany, przy ul. Lindego 20 odbyły się zawody z Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców organizowane przez Urząd Dzielnicy Bielany.

Memoriał Zbyszka Kuciewicza

Posted by & filed under .

Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbył się 13 października IV Memoriał im. Zbyszka Kuciewicza. W zawodach uczestniczyły dzieci z roczników 2008-2012. Celem zawodów była popularyzacja pływania, ale także wyłonienie najlepszych pływaczek i pływaków na Bielanach.

Seminarium z dietetyki

Posted by & filed under .

W CRS Bielany 9 października odbyło się kolejne z cyklu seminarium z dietetyki i suplementacji. Spotkanie było adresowane do osób aktywnych w przypadku których wysiłek fizyczny powinien być zrównoważony odpowiednią dietą.

Naprawa dachu kontenera na Syrence

Posted by & filed under .

Wykonano naprawy dachu kontenera należącego do Kompleksu Sportowego Syrenka administrowanego przez CRS Bielany. Prace polegały na oczyszczeniu i uszczelnieniu przeciekających elementów łączących pojedyncze kontenery złączone w całość.

Taekwondo w CRS Bielany

Posted by & filed under .

W hali sportowej CRS Bielany 12 października odbyły się zawody w taekwondo.Do rywalizacji stanęli najlepsi zawodnicy, którzy dotarli do finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w tej dyscyplinie sportu.Tego samego dnia rozegrały się zawody Grand Prix.

Mistrzowskie zawody

Posted by & filed under .

W hali sportowej CRS Bielany odbyły się Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Artystycznej. W dniach 5-6 października w szranki stanęły zawodniczki rywalizujące w układach zespołowych.

Liga mistrzów głuchych

Posted by & filed under .

Najlepsze Europejskie drużyny spotkały się  na rozgrywanym w Warszawie Turnieju VI Ligi Mistrzów Głuchych w siatkówce kobiet i mężczyzn. Na finałowe zawody przyjechały drużyny z Węgier, Francji, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Czech oraz Turcji. Organizatorem zawodów był Mazowiecki Klub Sportowy Niesłyszących Mazowsze Warszawa.

Warszawskie dni seniora

Posted by & filed under .

W ramach Warszawskich Dni Seniora CRS Bielany 21 września zorganizowało Integracyjny marsz NordicWalking. Zajęcia adresowane do osób w wieku 55+ rozpoczęły się o godzinie 12.00 i potrwały dwie godziny.