Olimpiada przedszkolaków

Posted by & filed under .

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany było gospodarzem Bielańskiej Olimpiady Przedszkolaków, która odbyła się 30 maja w hali sportowej przy ulicy Lindego. Udział w imprezie wzięli uczniowie 20 bielańskich przedszkoli.

Mistrzostwa szkoły

Posted by & filed under .

Na pływalni przy ulicy Conrada 30 maja odbyły się mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 352. Uczniowie rywalizowali o Puchar Dyrektora Szkoły. Zawody zorganizowano w ramach projektu „Pływamy Razem dla Bielan”.

Warszawska Olimpiada Młodzieży

Posted by & filed under .

Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbywały się 21-22 maja zawody Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Rywalizowali zawodnicy i zawodniczki z roczników 2006-2007.Imprezę otworzyli wspólnie Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany Andrzej Malina i Dyrektor CRS Bielany Anna Szymczak-Gałkowska.

Mistrzostwa Polski Niesłyszących

Posted by & filed under .

W hali sportowej CRS Bielany 18 maja rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Koszykówce Kobiet. Zawody trwały  dwa dni i wyłoniły najlepsze drużyny w kraju.

Dziewczyny grają – Bielany 2019

Posted by & filed under .

W dniu 9 maja na boisku Kompleksu Syrenka został rozegrany IV turniej piłkarski „Dziewczyny grają – Bielany 2019”. W turnieju wzięło udział ponad 90 zawodniczek z całej Warszawy, a w rywalizacji padło 80 bramek

Wesołych Świąt

Posted by & filed under .

Załoga CRS Bielany życzy spokojnej, radosnej i słonecznej Wielkanocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wielu spotkań w gronie najbliższych!

Strajk nauczycieli

Posted by & filed under .

W związku ze strajkiem nauczycieli uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość korzystania przez dzieci i młodzież szkolną z obiektów administrowanych przez Centrum Rekreacyjno – Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielan.

Niepełnosprawność intelektualna to nie bariera

Posted by & filed under .

Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Conradaodbyły się 4 kwietnia otwarte mistrzostwa Warszawyw pływaniu.Do rywalizacji przystąpiło ponad 80 zawodników z niepełnosprawnością intelektualną.

Futerkowe piękności

Posted by & filed under .

Najróżniejszej maści i wielkości. Czarne, białe, rude, pręgowane i łaciate. Tacy goście odwiedzili 23 i 24 marca halę sportową CRS Bielany. Zaskoczenia jednak nie było. W tych dniach odbywała się bowiem Międzynarodowa Wystawa Kotów rasowych.