Eliminacje w Taekwondo Olimpijskim

Posted by & filed under .

W hali sportowej CRS Bielany odbyły się 7 kwietnia eliminacje Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w taekwondo olimpijskim. Zawodnicy startowali w konkurencjach sprawnościowych, technicznych oraz taktycznych.

Warszawska Giełda Kolekcjonerka

Posted by & filed under .

Pocztówki, znaczki, numizmaty, antyki i wiele, wiele innych walorów kolekcjonerskich… Wszystkie będą dostępne na Warszawskiej Giełdzie Kolekcjonerskiej, która odbędzie się 14 kwietnia (sobota) w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego Dzielnicy Bielany w Warszawie (ul. Lindego 20). Giełda będzie otwarta dla Gości w godzinach 10:00-16:00.

Wesołych Świąt

Posted by & filed under .

Załoga CRS Bielany życzy spokojnej, radosnej i słonecznej Wielkanocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wielu spotkań w gronie najbliższych!

Poznaliśmy Mistrzów

Posted by & filed under .

Pływalnia CRS Bielany była w dniach 27-28 marca areną zmagań zawodników rywalizujących w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Imponująca była zarówno liczba uczestników jak i  kibicujących. W zawodach wzięły udział reprezentacje 18 dzielnic Warszawy.

Pływacki Grand Prix

Posted by & filed under .

CRS Bielany już po raz drugi w tym roku było gospodarzem pływackich zawodów z cyklu Grand Prix. Tym razem odbyła się tutaj pierwsza runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików.

Piknik rodzinny

Posted by & filed under .

Centrum Rekreacyjno – Sportowe Bielany było po raz kolejny gospodarzem Warszawskiego Pikniku Rodzinnego. Organizatorzy z Fundacji Zwalcz Nudę zadbali, aby w niedzielę 18 marca na rodziny czekało mnóstwo niepowtarzalnych atrakcji.

Mistrzostwa Dzielnicy

Posted by & filed under .

Na pływalni przy ulicy Lindego odbyły się 14 marca 2018 roku zawody młodzieży szkolnej. Rywalizacja wyłoniła mistrzów bielańskich szkół, którzy będą reprezentować dzielnicę w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Pływamy razem dla Bielan

Posted by & filed under .

W ramach projektu „Pływamy Razem dla Bielan” na basenie przy ulicy Conrada odbyły się 8 marca mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 80. Uczniowie rywalizowali o Puchar Dyrektora szkoły w dwóch grupach wiekowych.

Zwycięstwo warszawskich taksówkarzy

Posted by & filed under .

W hali sportowej CRS Bielany 24 lutego został rozegrany XII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Licencjonowanych Taksówkarzy. Do rozgrywek przystąpiło 12 zespołów.