Mikołajki w CRS Bielany

Posted by & filed under .

Na pływalniach CRS Bielany przez cały tydzień było świątecznie i gwarno. W okresie od 3 do 7 grudnia 2018 roku organizowano bowiem dla dzieci oryginalną zabawę. Jej wyjątkowość polegała na połączeniu Mikołajek z zabawą w wodzie.

O puchar Dyrektora

Posted by & filed under .

Na pływalni przy ulicy Conrada odbyły się 29 listopada zawody pływackie. W ramach projektu „Pływamy Razem dla Bielan” uczniowie Szkoły Podstawowej nr 80 rywalizowali o Puchar Dyrektora. Zawody były zarazem mistrzostwami szkoły.  

Nocny maraton

Posted by & filed under .

Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbył się 24 listopada nocny maraton pływacki. Imprezę zorganizował UKS G-8 Bielany we współpracy z  dzielnicowym Zespołem Sportu i Rekreacji oraz z CRS Bielany.

Otwórz serce

Posted by & filed under .

W hali sportowej CRS Bielany  odbyła się 24 listopada druga edycja charytatywnych Mikołajek „Otwórz serce”. Ubiegłoroczny sukces sprawił, że akcję pomocową postanowiono  zorganizować również w tym roku.

Taekwondo na Bielanach

Posted by & filed under .

Hala sportowa CRS Bielany zmieniła się 18 listopada w arenę zmagań zawodników taekwondo. Impreza okazała się niezwykle  atrakcyjna. Efektowną rywalizację obserwowało z trybun mnóstwo widzów.

Sportowy Bal Dyniowy

Posted by & filed under .

We wtorek 30 października w hali sportowej CRS Bielany odbyła się niezwykła impreza dla niezwykłych gości. Uczniowie z bielańskich szkół podstawowych przybyli do nas przebrani we wróżki, księżniczki, duszki, koty, pajacyki i wszelkie inne stworzenia, aby uczestniczyć w Sportowym Balu Dyniowym.

Mistrzostwa w gimnastyce artystycznej

Posted by & filed under .

  W niedzielę 21 października 2018 w hali sportowej CRS Bielany przy ul. Lindego 20 odbyły się Mistrzostwa Mazowsza kl.III w gimnastyce artystycznej oraz Mistrzostwa Warszawy w układach zespołowych w gimnastyce artystycznej.

Taekwondo w CRS Bielany

Posted by & filed under .

W hali sportowej CRS Bielany odbyły się 27 października zawody w taekwondo. Na starcie mogliśmy zobaczyć zawodniczki i zawodników w różnych kategoriach wiekowych.

Bielański Bal Seniora

Posted by & filed under .

Bielański Bal Seniora odbył się 19 października 2018r., hala sportowa została wypełniona do ostatniego miejsca.