Warsztaty treningowe na siłowni

Posted by & filed under .

Na siłowni w CRS Bielany odbyły się 15 października warsztaty treningowe. Gościem był wielokrotny mistrz Europy oraz trzykrotny mistrz świata w kulturystyce Robert Piotrkowicz.

Giełda kolekcjonerska

Posted by & filed under .

Wyroby z porcelany, srebrne zastawy, rzadkie monety i unikatowe zbiory filatelistyczne mogliśmy podziwiać w CRS Bielany. Na odbywającej się 14 października Giełdzie Kolekcjonerskiej zbiory swoje zaprezentowali znani wystawcy, jak i kolekcjonerzy prywatni.

Bielańskie zawody dla najmłodszych

Posted by & filed under .

Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbyły się 13 października Bielańskie Zawody dla Najmłodszych.  Celem zawodów była popularyzacja pływania i wyłonienie najlepszych pływaków w dzielnicy.

Podsumowanie Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

Posted by & filed under .

Centrum Rekreacyjno- Sportowe Bielany podobnie jak w ubiegłym roku było gospodarzem imprezy na której dokonano podsumowania wyników Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.  Po raz 51 przyznano wyróżnienia i puchary dla najlepszych szkół i dzielnic.

Koncert Hanny Banaszak

Posted by & filed under .

W sobotę 7 października na hali CRS Bielany przy ul. Lindego 20 w ramach obchodów Bielańskich Dni Seniora odbyły się dwa koncerty polskiej piosenkarki wokalistki jazzowej Hanny Banaszak.

Kocie piękności

Posted by & filed under .

W hali sportowej CRS Bielany przy ulicy Lindego organizowane są nie tylko wydarzenia sportowe.  Weekend 29-30 września mogliśmy na przykład spędzić w towarzystwie kocich piękności.

Tylko dla wytrwałych

Posted by & filed under .

Na Bielanach odbył się 29 września IV Triathlon Bielański. Równoległe przeprowadzano zawody dla dzieci w aquathlonie. Mimo, że to niezwykle wymagające konkurencje do zawodów przystąpiło 130 uczestników.

BIELAŃSKIE SPOTKANIA Z KOLEJĄ

Posted by & filed under .

Nie wszystkie fascynacje przemijają. Dobrym przykładem na potwierdzenie tego były I Bielańskie Rodzinne Spotkania z Koleją. Trudno byłoby znaleźć chłopca, którego nie pasjonowałyby kolejki. Puszczanie po miniaturowych torach lokomotyw i doczepianie wagoników stanowi świetną zabawę.