Przerwa techniczna

Posted by & filed under .

Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 26 czerwca 2017r. rozpocznie się przerwa techniczna pływalni przy ul. Conrada 6.

Pływamy razem dla Bielan
(basen przy ul. Lindego)

Posted by & filed under .

W ramach projektu „Pływamy razem dla Bielan” 9 czerwca 2017 roku na pływalni przy ulicy Lindego odbyły się mistrzostwa szkoły podstawowej nr 263 w pływaniu dziewcząt i chłopców.

Pływamy razem dla Bielan
(basen przy ul. Conrada)

Posted by & filed under .

W ramach projektu „Pływamy razem dla Bielan” 8 czerwca 2017 roku przy ulicy Conrada odbyły się mistrzostwa szkoły podstawowej nr 352 w pływaniu dziewcząt i chłopców. Dzieci rywalizowały na dystansie 25 metrów w stylu dowolnym oraz w stylu grzbietowym.

Mini Turniej „Rodzinnej Zabawy w piłkę nożną”

Posted by & filed under .

W miniona niedzielę 4 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie zajęć piłkarskich „Rodzinna zabawa w piłkę nożną” odbywających się raz w tygodniu na hali CRS Bielany przy ul. Lindego 20.

Dzień dziecka w CRS Bielany

Posted by & filed under .

Dzień dziecka świętowaliśmy na naszych obiektach od początku tygodnia, gry i zabawy zamiast nauki, słodycze, kolorowe baloniki i mnóstwo radości. Wszystkiego dobrego, uśmiechu i sukcesów drogie dzieciaki!

Bielańska Olimpiada Przedszkolaków

Posted by & filed under .

Centrum Rekreacyjno – Sportowe przy ulicy Lindego jest miejscem interesujących imprez. To również arena zmagań sportowców. Podobnie było 30 maja. Tyle, że tym razem  rywalizowali  najmłodsi z najmłodszych.