Obiekty CRS Bielany nieczynne do odwołania

Posted by & filed under .

Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy, w tym dzieci i młodzieży, z dniem 12 marca 2020 r. do odwołania zostają zamknięte obiekty administrowane przez CRS Bielany.

Bielański Bal Seniora

Posted by & filed under .

W hali sportowej CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 odbył się 15 lutego Bal Karnawałowy dla Seniorów. W imprezie uczestniczyło ponad 250 osób.

Halowy Puchar Warszawy

Posted by & filed under .

W związku z rosnącą popularnością rozgrywek zawodowej Ligi Futsalu w Warszawie poprzez organizację turnieju chcemy propagować dyscyplinę również wśród amatorów. Dlatego też zrodziła się inicjatywa rozegrania Halowego Pucharu Warszawy.

Akcja „Zima w Mieście 2020” w CRS Bielany

Posted by & filed under .

Jak co roku w okresie ferii zimowych ruszamy z warszawską akcją  „Zima w Mieście 2020”, w tym okresie dzieci oraz młodzież szkolna będą mogły nieodpłatnie skorzystać z  zajęć na naszych obiektach.

Nordic Walking

Posted by & filed under .

Zapraszamy na zajęcia z Nordic Walking, które odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18:30. Zbiórka przed wejściem do Kompleksu Sportowego mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Lindego 20. Zajęcia są nieodpłatne, organizatorem zajęć jest CRS Bielany.

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Posted by & filed under .

Tegoroczny 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 12 stycznia. Zimowa aura nie stanowiła przeszkody i nikogo nie odstraszyła. Na ulicach pracowicie krzątali się woluntariusze. Aktywnie w akcję włączyli się również mieszkańcy Bielan.

FIRST® LEGO® Leauge

Posted by & filed under .

W hali CRS Bielany 5 stycznia 2020 roku 130 uczniów z całej Polski spotkało się na regionalnym turnieju FIRST® LEGO® Leauge, by podzielić się wynikami swojej wielotygodniowej pracy.

Bal Sylwestrowy

Posted by & filed under .

31 grudnia 2019 roku w hali sportowej CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 odbył się coroczny Bal Sylwestrowy dla seniorów. Impreza została zorganizowana przez Zarząd i Radę Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy, Bielański Ośrodek Kultury oraz Centrum Rekreacyjno-Sportowe.

Rusz się Warszawo po Świętach

Posted by & filed under .

Dni wolne sprzyjają wypoczynkowi, ale niekiedy też powodują, że wpadamy w bezruch. Chcąc  po świątecznym okresie szybko powrócić do właściwej formy warto więc skorzystać z oferty z jaką wyszedł do mieszkańców Prezydent Warszawy.