ZASADY UDOSTĘPNIANIA OBIEKTÓW SPORTOWYCH

Posted by & filed under .

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 stycznia wprowadzone na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. (DZ.U. z 2020 r. poz. 2316) ograniczenia funkcjonowania obiektów sportowych zostają przedłużone do 31 stycznia 2021 r.

Szczęśliwego Nowego Roku 2021!

Posted by & filed under .

W Nowym Roku życzymy Wam wszystkiego co najlepsze. Niech ten rok okaże się pełen radości i szczęścia. A na wszystkich twarzach gości uśmiech.  

Ważny komunikat

Posted by & filed under .

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. (DZ.U. z 2020 r. poz. 2316) informujemy, że od dnia 28 grudnia 2020 r. obiekty CRS Bielany są dostępne wyłącznie dla sportu zawodowego…

Warszawska Wigilii z dostawą

Posted by & filed under .

W wigilię z hali CRS Bielany liczni wolontariusze odebrali i rozwieźli kilka tysięcy paczek i kolacji wigilijnych dla najbardziej potrzebujących mieszkanek i mieszkańców Miasto Stołeczne Warszawa.

Wesołych Świąt

Posted by & filed under .

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2021 roku!

Aktywnie, zdrowo, sportowo

Posted by & filed under .

W dniu 12 grudnia 2020 roku w hali CRS Bielany przy ul. Lindego 20 odbyła się Bielańska Sportowa Gwiazdka „Aktywnie-Zdrowo-Sportowo”. Przybyłych gości powitali: Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy Włodzimierz Piątkowski oraz Prezes TKKF Chomiczówka Jacek Bączkowski.

Gwiazdkowy turniej w Taekwondo

Posted by & filed under .

W hali sportowej przy ulicy Lindego odbył się w sobotę 12 grudnia Turniej Gwiazdkowy w Taekwondo Olimpijskim. Kończące sezon zawody zorganizowano w konkurencjach sprawnościowych.

Pływackie Mikołajki z Hasten

Posted by & filed under .

Na naszej pływalni przy ul. Lindego 20 odbyły się dzisiaj Pływackie Mikołajki z Hasten. Uczestnikami zawodów sportowych byli pływacy i pływaczki w wieku od 4 do 15 lat, którzy które dzielnie zmagali się na dystansach 25 i 50 m stylem dowolnym i grzbietowym.

Gwiazdkowe Zawody Pływackie

Posted by & filed under .

W dniu 6 grudnia na naszej pływalni przy ul. Conrada odbyły się Gwiazdkowe Zawody Pływackie. Ich celem była popularyzacja pływania w naszej dzielnicy.