Wakacyjny turniej piłkarski

Posted by & filed under .

Na boisku Syrenki w Parku Olszyna odbył się 4 sierpnia wakacyjny turniej piłki nożnej. Rozgrywki  rozpoczęły się już o 9.00 i trwały do godziny 17.00. Udział w turnieju wzięło 12 zespołów.

Koniec akcji „Lato w mieście w Kompleksie Sportowym przy ul. Lindego

Posted by & filed under .

Zakończyła się akcja „Lato w Mieście 2018” w Kompleksie Sportowym przy ul. Lindego. W okresie od dnia 25.06 do dnia 27.07.2018 dzieci i młodzież korzystały z zajęć na pływalni oraz hali sportowej pod kierunkiem wykwalifikowanych ratowników i instruktorów.

Pływalnia przy ul. Conrada 6 zaprasza od 16 lipca

Posted by & filed under .

Dobiegła końca przerwa technologiczna na pływalni przy ulicy Conrada 6. Wyremontowany i gotowy na przyjęcie klientów obiekt wznowił działalność w poniedziałek, 16 lipca już od 6.00.

Wakacyjne gry i zabawy

Posted by & filed under .

Akcja „Lato w mieście” nabiera rozmachu. Organizowane są kolejne imprezy, a z obiektów CRS Bielany korzysta coraz więcej uczestników.

Zmieniamy się dla Was

Posted by & filed under .

Na pływalni przy ulicy Conrada 6 trwa przerwa technologiczna. Krótko mówiąc wykonywane jest setki prac mających na celu przygotowanie obiektu do otwarcia po przerwie technologicznej.

Sportowe wakacje

Posted by & filed under .

Z rozmachem CRS Bielany rozpoczęło inaugurację akcji „Lato w Mieście”. W imprezie zorganizowanej 28 czerwca w hali sportowej przy ulicy Lindego wzięło udział ponad 200 dzieci.

Lato w mieście

Posted by & filed under .

Jak co roku w czasie wakacji ruszamy z warszawskim programem „Lato w Mieście”, w tym okresie dzieci oraz młodzież szkolna będą mogły nieodpłatnie skorzystać z zajęć na naszych obiektach.

Pływackie zmagania

Posted by & filed under .

Przez dwa dni na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbywały się zawody pływackie. Startowali zawodnicy z roczników od 2000 do 2004. Organizatorem był Warszawsko – Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki.