Dumne i piękne

Posted by & filed under .

W hali CRS Bielany mogliśmy przez dwa dni podziwiać  kocią arystokrację. Wszystko to za sprawą Klubu Kota X-Treme, który w dniach 23 i 24 września zorganizował wspaniałą wystawę.

Bielański Swim Event II Edycja

Posted by & filed under .

Zapraszamy na Bielański Swim Event – zawody pływackie dla dzieci „Od przedszkolaka do pływaka” II edycja. Zawody odbędą się 15 października 2017 na pływalni przy ul. Lindego 20.

Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP

Posted by & filed under .

W dniach 14-15.09.2017 na obiektach CRS Bielany Syrenka przy ul. Gąbińskiej i Orlik przy ul. Rudzkiej rozegrano Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów z warszawskich JRG.

SPINBIKE w CRS Bielany

Posted by & filed under .

Trening na rowerach stacjonarnych jest przeznaczony dla każdego, inspirowany zawodowym kolarstwem, oparty na wiedzy o fizjologii wysiłku. Podczas zajęć symulujemy jazdę po prawdziwym terenie, wykorzystując 3 pozycje rąk na kierownicy.

II Integracyjny marsz Nordic Walking o Puchar Dyrektora CRS Bielany

Posted by & filed under .

W sobotę 02.09.2017r. odbył się II Integracyjny marsz Nordic Walking o Puchar Dyrektora CRS Bielany. Na starcie stawiło się blisko 80 osób, z których większość to osoby uczestniczące w naszych wtorkowych nieodpłatnych zajęciach Nordic Walking.

Z nami zrobisz formę

Posted by & filed under .

Od dnia 4 września 2017 po przerwie technicznej otwarty został Kompleks Sportowy przy ul. Lindego 20. Dla Państwa wygody przebudowaliśmy siłownię, powstała sala spinningu oraz pomieszczenie na gastronomię, dokonaliśmy wielu prac modernizacyjnych, porządkowych, remontowych i konserwacyjnych.

Spotkanie w sprawie Orlika i Syrenki

Posted by & filed under .

Spotkanie w kwestii bezpłatnej rezerwacji boisk piłkarskich przez przedstawicieli Klubów Sportowych i Uczniowskich Klubów Sportowych na obiektach administrowanych przez CRS Bielany (‘’Orlik’’ i ‘’Syrenka’’) odbędzie się w terminie 18.08.2017 r. o godzinie 14:00 przy ul. Rudzkiej 6 w Warszawie.

Przerwa techniczna

Posted by & filed under .

Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 26 czerwca 2017r. rozpocznie się przerwa techniczna pływalni przy ul. Conrada 6.

Policja edukuje

Posted by & filed under .

Nawet deszczowa pogoda nie pokrzyżowała spotkania dzieci z warszawskimi policjantami. Co prawda spotkanie przeniesiono z placu CRS Bielany przy ulicy Conrada 6 do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 352, ale poza tym wszystko odbyło się zgodnie z planem.