Mamy dobrą wiadomość!

Posted by & filed under .

Od dziś, tj. od 18 maja  zostają także zwiększone zostają limity osób korzystających z otwartych obiektów sportowych, takich jak nasz Kompleks boisk SYRENKA (14 os + 2 trenerów) ! ⚽

Przywracanie aktywności sportowej

Posted by & filed under .

Wprowadzony został kolejny etap przywracania aktywności sportowej. Od dnia 14 maja została otwarta dla użytkowników infrastruktura sportowa o charakterze otwartym tj. stadiony, orliki, boiska, korty tenisowe.

Obiekt nieczynny

Posted by & filed under .

Decyzją Prezydenta m.st. Warszawy Rafała Trzaskowskiego z dnia 3 maja 2020 został wprowadzony zakazu korzystania z gminnych obiektów sportu i rekreacji zlokalizowanych na terenie m.st. Warszawy, zakaz obowiązuje do dnia 18 maja 2020 r. Obiekty zamknięte będą do czasu uzyskania wytycznych sanitarnych GIS.

Wesołych Świąt

Posted by & filed under .

Wesołych Świąt radosnej, spokojnej i bezpiecznej Wielkanocy życzy Państwu załoga CRS Bielany.

Obiekty CRS Bielany nieczynne do odwołania

Posted by & filed under .

Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy, w tym dzieci i młodzieży, z dniem 12 marca 2020 r. do odwołania zostają zamknięte obiekty administrowane przez CRS Bielany.

Bielański Bal Seniora

Posted by & filed under .

W hali sportowej CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 odbył się 15 lutego Bal Karnawałowy dla Seniorów. W imprezie uczestniczyło ponad 250 osób.

Halowy Puchar Warszawy

Posted by & filed under .

W związku z rosnącą popularnością rozgrywek zawodowej Ligi Futsalu w Warszawie poprzez organizację turnieju chcemy propagować dyscyplinę również wśród amatorów. Dlatego też zrodziła się inicjatywa rozegrania Halowego Pucharu Warszawy.