Pływackie zmagania

Posted by & filed under .

Przez dwa dni na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbywały się zawody pływackie. Startowali zawodnicy z roczników od 2000 do 2004. Organizatorem był Warszawsko – Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki.

Dzień Dziecka na pływalniach

Posted by & filed under .

Na pływalniach CRS Bielany 5 czerwca został zorganizowany Dzień Dziecka. Zarówno na basenie przy ulicy Lindego, jak i przy ulicy Conrada zabawa była przednia.

Olimpiada przedszkolaków

Posted by & filed under .

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany było 29 maja gospodarzem wyjątkowej Olimpiady. Startujący zawodnicy również byli wyjątkowi. Liczyli po cztery lub pięć lat, a impreza w której uczestniczyli to Bielańska Olimpiada Przedszkolaków.

VII Turniej Sportowy UKSW w piłce nożnej

Posted by & filed under .

W dniach 21-23 maja 2018 r. na boisku piłkarskim Kompleksu Sportowego Syrenka w Parku Olszyna odbywały się studenckie rozgrywki VII Turnieju Sportowego UKSW w piłce nożnej.

Siatkarski festiwal

Posted by & filed under .

W hali sportowej CRS Bielany  przez dwa dni odbywał się siatkarski festiwal. Imprezę we współpracy z dzielnicą Bielany przygotowały sekcje siatkarskie Legii Warszawa oraz warszawskiej Sparty.

Mistrzostwa w pływaniu

Posted by & filed under .

W dniu 18 maja na pływalni przy ulicy Lindego odbyły się mistrzostwa szkoły podstawowej nr 263. Główną nagrodą był Puchar Dyrektora Szkoły. Zawody zostały zorganizowane w ramach projektu „Pływamy razem dla Bielan.

Żeglarska pasja

Posted by & filed under .

Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbyły się 12 maja zajęcia z ratownictwa wodnego. Inicjatywa ta była wspólnym przedsięwzięciem Centrum Rekreacyjno – Sportowego oraz Fundacji Rejs Odkrywców.