Wesołych Świąt

Posted by & filed under .

Załoga CRS Bielany życzy spokojnej, radosnej i słonecznej Wielkanocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wielu spotkań w gronie najbliższych!

Strajk nauczycieli

Posted by & filed under .

W związku ze strajkiem nauczycieli uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość korzystania przez dzieci i młodzież szkolną z obiektów administrowanych przez Centrum Rekreacyjno – Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielan.

Niepełnosprawność intelektualna to nie bariera

Posted by & filed under .

Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Conradaodbyły się 4 kwietnia otwarte mistrzostwa Warszawyw pływaniu.Do rywalizacji przystąpiło ponad 80 zawodników z niepełnosprawnością intelektualną.

Futerkowe piękności

Posted by & filed under .

Najróżniejszej maści i wielkości. Czarne, białe, rude, pręgowane i łaciate. Tacy goście odwiedzili 23 i 24 marca halę sportową CRS Bielany. Zaskoczenia jednak nie było. W tych dniach odbywała się bowiem Międzynarodowa Wystawa Kotów rasowych.

Mistrzostwa Dzielnicy

Posted by & filed under .

Na pływalni CRS Bielany odbyły się 27 marca Mistrzostwa Dzielnicy w pływaniu. Do zawodów przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych oraz młodzież szkolna z roczników 2003-2005.

Otyliada 2019

Posted by & filed under .

W nocy z 16 na 17 marca odbył się na pływalni przy ul. Lindego 20 Ogólnopolski Maraton Pływacki „Otyliada”. Chętni mogli spróbować swoich sił aż na 48 pływalniach w całym kraju.

Seminarium z dietetyki i suplementacji

Posted by & filed under .

W poniedziałek 11 marca w CRS Bielany odbyło się kolejne seminarium z dietetyki i suplementacji prozdrowotnej dla osób aktywnych, które prowadził Robert Banasiuk – Sportowiec/Trener/Doradca żywieniowy/Szkoleniowiec w spotkaniu udział wziął także Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany Andrzej Malina.

Wiosenny Turniej Piłki Nożnej

Posted by & filed under .

W sobotę 9 marca na boisku do piłki nożnej na Syrence rozegraliśmy Wiosenny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora CRS Bielany.

Mistrzostwa Polski na Bielanach

Posted by & filed under .

Pływalnia CRS Bielany przy ulicy Lindego była w dniach 8-9 marca areną Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany.