Spotkanie w sprawie Orlika i Syrenki

Posted by & filed under .

Spotkanie w kwestii bezpłatnej rezerwacji boisk piłkarskich przez przedstawicieli Klubów Sportowych i Uczniowskich Klubów Sportowych na obiektach administrowanych przez CRS Bielany (‘’Orlik’’ i ‘’Syrenka’’) odbędzie się w terminie 18.08.2017 r. o godzinie 14:00 przy ul. Rudzkiej 6 w Warszawie.

Przerwa techniczna

Posted by & filed under .

Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 26 czerwca 2017r. rozpocznie się przerwa techniczna pływalni przy ul. Conrada 6.

Policja edukuje

Posted by & filed under .

Nawet deszczowa pogoda nie pokrzyżowała spotkania dzieci z warszawskimi policjantami. Co prawda spotkanie przeniesiono z placu CRS Bielany przy ulicy Conrada 6 do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 352, ale poza tym wszystko odbyło się zgodnie z planem.

WAKACYJNA IMPREZA

Posted by & filed under .

Akcja Lato w mieście przyciąga  do CRS Bielany  grupy zorganizowane jak i dzieci chcące skorzystać z obiektu indywidualnie. Zarówno dla jednych jak i drugich są organizowane zajęcia, gry i zabawy. Trzynasty lipca będzie kojarzył się z imprezą dla dzieci z Bielańskich Punktów Lata w mieście.

Przede wszystkim bezpiecznie

Posted by & filed under .

Poznanie zasad bezpiecznego zachowania, a także reagowania w niebezpiecznych sytuacjach jest ważną częścią procesu edukacji.

Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Bez Barier

Posted by & filed under .

W sobotę 24 czerwca na Syrence u zbiegu ulic Duracza i Gąbińskiej odbył się Integracyjny Turniej Piłki Nożnej Bez Barier organizowany przez Centrum Rekreacyjno – Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany.

Pływamy razem dla Bielan
(basen przy ul. Lindego)

Posted by & filed under .

W ramach projektu „Pływamy razem dla Bielan” 9 czerwca 2017 roku na pływalni przy ulicy Lindego odbyły się mistrzostwa szkoły podstawowej nr 263 w pływaniu dziewcząt i chłopców.