Tour de CRS 2019

Posted by & filed under .

W poniedziałek odbyła się uroczystość wręczenia kolarskich koszulek okolicznościowych w rywalizacji Tour de CRS 2019. Uczestnicy zajęć Spinbike dzięki rowerom stacjonarnym wyposażonym w pomiar mocy mogli rywalizować ze sobą jak podczas prawdziwego wyścigu.

Puchar Poomsae CKK Cup 2019

Posted by & filed under .

W hali CRS Bielany w dniu 17 listopada odbył się Puchar Poomsae CKK Cup 2019 zorganizowany przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego we współpracy z Centrum Kultury Korei w Polsce.

Jesienna Haka

Posted by & filed under .

Rugby to sport dla twardzieli. Przynajmniej takie jest powszechne przekonanie. O tym, że przygodę z rugby można rozpocząć w bardzo młodym wieku mogliśmy się przekonać 16 listopada na Bielanach.

Turniej integracyjny piłki nożnej

Posted by & filed under .

Na boisku Orlika przy ulicy Rudzkiej odbył się 9 listopada Integracyjny Turniej Piłki Nożnej. Honorowy patronat nad rozgrywkami objęła ambasada Kazachstanu oraz Burmistrz Dzielnicy Bielany.

W drodze do wolności

Posted by & filed under .

Po raz drugi CRS Bielany zorganizowało z okazji Święta Niepodległości marsz Nordic Walking. Uczestnicy zebrali się 9 listopada obok budynku CRS przy ulicy Lindego. Następnie udali się do pobliskiego Lasku Bielańskiego.

Trubadurzy na Bielanach

Posted by & filed under .

Hala sportowa CRS Bielany stała się 19 października salą koncertową. W wypełnionej do ostatniego miejsca hali na scenie pojawili się bohaterowie tego dnia – Trubadurzy.

Figurkowe Gry Bitewne

Posted by & filed under .

W minioną niedzielę 20 października w hali CRS Bielany odbyło się drugie już spotkanie z Figurkowymi Grami Bitewnymi pod nazwą „Rozrywka, Hobby, Rywalizacja!”. Wraz z ekipą FGB club zanurzyliśmy się w świat modelarstwa figurkowego i poznaliśmy je ze wszystkich stron.

Bezpłatny weekend 19-20 października

Posted by & filed under .

Warszawianki i warszawiacy tłumnie poszli do urn! W ramach podziękowania stolica ma nagrodę dla wszystkich za wzorową postawę obywatelską. W najbliższy weekend, 19-20 października, na mieszkanki i mieszkańców stolicy czeka bezpłatna oferta kulturalno-sportowa.

LII Olimpiada Młodzieży

Posted by & filed under .

W CRS Bielany 10 października odbyło się uroczyste podsumowanie LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Do hali sportowej przy ulicy Lindego przybyli przedstawiciele władz miasta min. Janusz Samel Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji, zastępca dyrektora Dorota Ognicha, a także burmistrzowie dzielnic, naczelnicy wydziałów sportu oraz delegacje biorących udział w Olimpiadzie szkół.

Zawody Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Posted by & filed under .

W dniach 7 – 9 października 2019 r. na obiekcie CRS Bielany, przy ul. Lindego 20 odbyły się zawody z Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców organizowane przez Urząd Dzielnicy Bielany.