Orlik w nowej odsłonie – uroczyste otwarcie!

Posted by & filed under .

Remont Orlika przy ulicy Rudzkiej zakończony! Wszystko świeże i nowiutkie. Uroczyste otwarcie Orlika odbyło się 10 lipca. Otwarcie poprzedził piłkarski turniej chłopców z rocznika 2009-2010. Trzy zespoły Turbo FootbalAcademy, Unia Warszawa oraz Hutnik Warszawa mogły jako pierwsze przetestować nową nawierzchnię boiska.

Lato w Mieście 2020

Posted by & filed under .

Pomimo trudności związanych z korona wirusem i obowiązkami jakie zostały na nas nałożone w związku ze zniesieniem części obostrzeń i dalszym przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się pandemii powoli wracamy do normalnego funkcjonowania i z radością ruszamy z warszawską akcją  „Lato w Mieście 2020”.

Uruchamiamy pływalnię przy ul. Conrada

Posted by & filed under .

Mamy kolejną dobra wiadomość 😊 22 czerwca 2020 uruchamiamy pływalnię przy ul. Conrada 6. Prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem korzystania z pływalni oraz procedurą pobytu na pływalni.

Zmiany w grafikach pływalni

Posted by & filed under .

Szanowni Klienci, Grafiki pływalni mogą ulegać zmianom ze względu na konieczność przerw technicznych i dezynfekcji. Będziemy Wam bardzo wdzięczni za wyrozumiałość. Zapraszamy!

Uruchamiamy pływalnię przy ul. Lindego

Posted by & filed under .

W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu odmrożenia obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa od dnia 15 czerwca 2020 uruchamiamy pływalnię przy ul. Lindego 20.