Mistrzostwa szkoły nr 352

Posted by & filed under .

Ponad 100 uczniów wzięło udział w zawodach o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 352 w pływaniu dziewcząt i chłopców. Zawody zostały zorganizowane w ramach projektu „Pływamy Razem dla Bielan” w dniu 23 października 2020 roku na pływalni CRS Bielany przy ulicy Conrada.

Piłka ręczna w CRS Bielany

Posted by & filed under .

W dniach 19-21 października 2020 roku w hali sportowej CRS Bielany przy ulicy Lindego odbył się turniej w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Zawody zorganizowano w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Zajęcia fitness oraz spinbike

Posted by & filed under .

Szanowni klienci, od dnia 20 października 2020 r. ruszają w CRS Bielany zajęcia fitness oraz spinbike zgodnie z obowiązującym grafikiem.

UWAGA!!

Posted by & filed under .

Warszawa od najbliższej soboty 17 października stanie się tzw. czerwoną strefą w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Warszawska Olimpiada Młodzieży edycja klubowa

Posted by & filed under .

Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 odbywa się Warszawska Olimpiada Młodzieży. W zawodach wzięli udział dziewczęta i chłopcy z roczników 2007- 2008.  Rywalizacja trwała przez dwa dni tj. 13 i 14 października na dystansach od 50 do 400 metrów.

Bielański Nordic Walking

Posted by & filed under .

Już od wczesnych godzin 11 października przed budynkiem CRS Bielany zaczęli zbierać się uczestnicy niedzielnego marszu Nordic  Walking. Mimo niezbyt optymistycznych na ten dzień prognoz pogody chętnych nie zabrakło. W marszu udział wzięło  prawie 30 osób.