Rower transportowy

Oferta

Rowery transportowe

Mamy dla Państwanową oferta zachęcającą mieszkańców do przemieszczania się po mieście rowerem towarowym. Taki środek transportu to wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy wybierają się na duże zakupy, czy remontują mieszkanie, a nie chcą lub nie mogą skorzystać z samochodu. Jest to także idealny sposób, aby wybrać się z dziećmi na wycieczkę po okolicy.

Rower ten wyposażony jest w skrzynię ładunkową, którą można przewozić towary o masie do 100 kg oraz tylny bagażnik o wytrzymałości do 80 kg. Rower może także służyć do przewozu dzieci, dla których przeznaczone są specjalne ławeczki (4 miejsca) z możliwością zmontowania własnego fotelika.

 

Od marca taki rower transportowy można wypożyczyć w Kompleksie Sportowym CRS Bielany przy ul. Lindego 20.

 

Rower będzie udostępniany nieodpłatnie, a proces wypożyczania wygląda następująco:

– wysyłamy email z pytaniem o dostępność roweru na adres: mcybul@crs-bielany.waw.pl lub ksochacki@crs-bielany.waw.pl
(od poniedziałku do piątku w godz. 8-16) Rezerwacji można dokonać najpóźniej 24 godziny przed pożądanym terminem wypożyczenia.
– otrzymujemy informację zwrotną o dostępności roweru
– wypożyczamy rower w Kompleksie Sportowym CRS Bielany przy ul. Lindego 20 okazujemy dokument tożsamości, pozostawiamy numeru telefonu komórkowego, wskazujemy planowany czas wypożyczenia (nie może przekraczać 24 godz.), przybliżoną trasę
– podpisujemy protokół wypożyczenia

 

Wypożyczenie oraz zwrócenie roweru będzie możliwe jedynie w Kompleksie Sportowym CRS Bielany przy ul. Lindego 20 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 8:30 -21:00.

W przypadku rezygnacji z rezerwacji prosimy o przesyłanie informacji nie później niż na 12 godzin przed umówionym terminem.

Szczegółowe warunki wypożyczenia zostały sprecyzowane w regulaminie.

 

pobierz

Regulamin wypożyczalni roweru transportowego

 

 

pobierz

Protokół wypożyczenia roweru transportowego