Analizator składu ciała

W poniedziałki i czwartki w godz. 16:00-18:00 zapraszamy do CRS Bielany przy ul. Lindego 20 na badanie składu ciała za pomocą profesjonalnego analizatora składu ciała! W CELU REZERWACJI PROSIMY O KONTAKT Z ROBERTEM BANASIUKIEM, tel. 506 067 396.

Analizator składu ciała jest narzędziem, które pozwala poznać efekty stosowanej diety, bądź treningu i ma szerokie spektrum zastosowania. Analiza składu ciała jest jednym z odnośników dla skorygowania błędów żywieniowych/dopasowania planów żywieniowych i treningowych i może obejmować m.in.: badanie podstawowej przemiany materii, badanie zawartości tłuszczu i rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w kończynach górnych, dolnych i tułowiu, a także określenie nawodnienia organizmu, określenie ilości masy mięśni szkieletowych oraz ich rozmieszczenie w ciele, czy też określenie zawartości składników mineralnych. Dzięki możliwości monitorowania zmian w składzie ciała, bardzo łatwo jest kontrolować postępy i dopasowywać efektywne programy odchudzające, treningowe jak i rehabilitacyjne.
Wynik badania jest bezpośrednio drukowany dla Klienta oraz omawiany z osobą przeprowadzającą badanie.

Cena dla osoby dorosłej 30 zł, dla dzieci i młodzieży 15 zł. Bilet do nabycia w recepcji. Przed badaniem należy zapoznać się z Regulaminem (dostępnym na naszej stronie).
Szczegóły: Robert Banasiuk, tel. 506 067 396.

 

Grafika Profesjonalnego Analizatora Inbody służącego do badania składu ciała. Na pierwszym planie widać także talerz ze zdrową żywnością (warzywami)

Regulamin korzystania z urządzenia InBody 270