W hali pneumatycznej Kompleksu Sportowego „Moje boisko Orlik 2012” odbył się 5 grudnia charytatywny turniej piłki nożnej. Do turnieju przystąpiło 14 drużyn.
 
Był to zaległy turniej 29 Finału WOŚP, który nie mógł się odbyć z powodów pandemicznych. Oddolną inicjatywę mieszkańców Bielan, jako współorganizator wsparło CRS Bielany oraz Stowarzyszenie „Razem dla Bielan”. Po emocjonujących rozgrywkach zwycięzcą zawodów okazał się Warsaw Team wyprzedzając Byczki Stare Babice oraz FC Almaz. Wyłoniono również najlepszego zawodnika turnieju, bramkarza oraz strzelca.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy się mocno zaangażowali i przyczynili do organizacji i pomocy
oraz wszystkim, których nie sposób wymienić z imienia i nazwiska. Warto wspomnieć o obecności Pana Burmistrza, który nigdy nie zapomina o ważnych wydarzeniach sportowych na terenie dzielnicy. Podczas zawodów byli obecni m. in.: Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany, Włodzimierz Piątkowski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany, Andrzej Strejlau, Marcin Włodarczyk radny dzielnicy, który również nie zapomniał o przyniesieniu słodkiego poczęstunku, Marta Bogucka, a z ramienia organizatorów Klaudia Karwińska i Paweł Trevor Karwiński.
Kolejny charytatywny turniej zaplanowano na dzień 30 stycznia, kiedy odbędzie się kolejny, tym razem 30 Finał WOŚP
Udostępnione zdjęcia oczywiście robiła niezawodna Małgosia Sokół❤️⚽
 
Nie można też zapomnieć o Pani Dyrektor CRS Bielany Anna Szymczak-Gałkowska ❤️⚽ wraz z całą załogą za współorganizację tego wydarzenia, udostępnienie obiektu, opiekę medyczną oraz sędziów.
 
Więcej zdjęć znajduje się na fanpage CRS Bielany.
WOŚP zawody gramy dla Bielan WOŚP zawody gramy dla Bielan WOŚP zawody gramy dla Bielan