Instruktorzy

KRZYSZTOF CZŁAPSKI

Entuzjasta jogi, instruktor NW, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Nordic Walking w Austrii w Bleiburgu (2011 r.), uczestnik wielu imprez nordic walking w Polsce.

RENATA ROMANOWICZ

„Fitness to jej pasja” Dyplomowany instruktor fitness, który swoją pozytywną energią zaraża wszystkich dookoła. Z CRS Bielany związana od września 2015r. Podczas swoich zajęć kładzie nacisk na dokładne i prawidłowe wykonywanie ćwiczeń oraz porządny wycisk, aby po zajęciach powiedzieć „warto było przyjść i się pomęczyć”. Niech poważna mina na zdjęciu was nie zwiedzie, podczas zajęć panuje radosna atmosfera i dobra energia. Renata interesuje się również prozdrowotnym stylem życia i wciąż pogłębia swoją wiedzę w zakresie rekreacji ruchowej i zdrowego odżywiania.

BARBARA URZĘDOWICZ

Absolwentka AWF Warszawa, instruktor fitness, rekreacji osób starszych, a także trener personalny. Z zamiłowania pasjonatka trekkingu górskiego, wypraw wysokogórskich, jak również biegów górskich i długodystansowych. Podczas zajęć fitness zaraża pozytywną energią, uśmiechem i dobrym nastrojem. Podczas ćwiczeń wprowadza elementy mobilności, koordynacji i równowagi, uczy prawidłowej techniki. Pamiętaj jak ważna jest rozgrzewka a także cześć uspokajająca podczas stretchingu, doskonali się w dietetyce i treningu funkcjonalnym.

DOMINIKA BEREZECKA

Sala fitness i siłownia są moim drugim domem. Chcę zarażać swoją pasją innych, pokazać jak praca nad własnym ciałem zbawiennie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne. 
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach…. zacznij robić przysiady.”