Instruktorzy

EMILIA KACZMARCZYK

Entuzjasta jogi i instruktor Nordic Walking oraz uczestnik wielu imprez Nordic Walking w Polsce (brązowy medal Mistrzostw Świata w Nordic Walking w Austrii w Bleiburgu (2011 r.)

BARBARA URZĘDOWICZ

Absolwentka AWF Warszawa, instruktor fitness, rekreacji osób starszych, a także trener personalny. Z zamiłowania pasjonatka trekkingu górskiego, wypraw wysokogórskich, jak również biegów górskich i długodystansowych. Podczas zajęć fitness zaraża pozytywną energią, uśmiechem i dobrym nastrojem.

Podczas ćwiczeń wprowadza elementy mobilności, koordynacji i równowagi, uczy prawidłowej techniki, pamiętając jak ważna jest rozgrzewka a także cześć uspokajająca doskonale sprawdza się w dietetyce i treningu funkcjonalnym.

KATARZYNA JUTKIEWICZ

Studentka fizjoterapii na AWF Warszawa.

Certyfikowana instruktorka fitness.
Cechuje się intensywnymi treningami interwałowymi. Pasjonatka zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Pełna energii i uśmiechu, na swoich zajęciach zwraca uwagę na dostosowanie ćwiczeń do poziomu zaawansowania uczestników. Potrafi porządnie zmęczyć a efektami zmobilizować do dalszej pracy.

MONIKA TRUPINDA

Studentka AWF na kierunku fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji, na zajęciach zaraża pasją do sportu, a największą radość czerpie z pilatessu i biegania.

Aktywność fizyczna niesie ze sobą cudowne wartości i doskonalenie zarówno naszego ciała jak i psychiki.
Na zajęciach pokazuje, że trening może być komfortowy, zgodny z granicami naszego ciała i co najważniejsze wykonywany z uśmiechem na twarzy.
Sport umożliwia nam zarówno stawianie nowych celów jak i radość oraz satysfakcję na co dzień podczas dążenia do nich.

MAGDALENA ŚWIECKA

Studentka IV roku fizjoterapii na AWF Warszawa 
i certyfikowany instruktor sportu.

Od 8 lat wyczynowo trenuje biegi średnie i długie (drużynowa wygrana w Pucharze Świata w Biegach górskich oraz Akademickie Mistrzostwo Polski 
w biegach przełajowych).

Zainteresowanie różnymi formami ruchu, w swoich zajęciach wykorzystuje elementy rehabilitacji, treningu funkcjonalnego i jogi, którą sama praktykuje, a celem jest zarażanie pozytywną energią i radością czerpaną z aktywności, na treningach najważniejsza jest zabawa i dobre samopoczucie.