W związku z wprowadzeniem Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, obiekty sportowe CRS Bielany udostępnia się liczbie osób:

Wynoszącej maksymalnie 30% obłożenia obiektu sportowego,

Wynoszącej maksymalnie 30% miejsc przeznaczonych dla widowni.

Do wymienionych limitów nie wlicza się osób zaszczepionych przeciw COVID-19, które okażą Unijne Cyfrowe zaświadczenie COVID / zaświadczenie o szczepieniu, wyniku testu i ozdrowieniu.

 

Opis alternatywny proszę wpisać: Komunikat informujący o zaostrzeniach przepisów. W związku z wprowadzeniem Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, obiekty sportowe CRS Bielany udostępnia się liczbie osób: wynoszącej maksymalnie 30% obłożenia obiektu sportowego, wynoszącej maksymalnie 30% miejsc przeznaczonych dla widowni. Do wymienionych limitów nie wlicza się osób zaszczepionych przeciw COVID-19, które okażą Unijne Cyfrowe zaświadczenie COVID / zaświadczenie o szczepieniu, wyniku testu i ozdrowieniu.