Pływalnia Conrada 6

Fotografie recepcji, szatni, pływalni i innych pomieszczeń znajdujących się wewnątrz obiektu przy ulicy Conrada 6

W obiekcie jest usytuowana niecka basenowa o wymiarach 12,5m x25,0m i głębokości 1,20 – 1,80m oraz basen typu WHIRLPOOL (jacuzzi). Każdy z basenów posiada niezależną instalację wodną. Filtracja wody zapewniona jest przez nowoczesny system filtrów z ziemią okrzemkową. Ponadto woda jest ciągle uzdatniana przez system pomp dozujących korektor pH oraz podchloryn sodu. W obiekcie znajdują się dwie sauny: damska i męska. Każda z nich składa się z trzech pomieszczeń: szatni, WC oraz sauny właściwej, w której znajdują się dwie ławki i piec. Pływalnia wyposażona jest w dwie oddzielne szatnio/przebieralnie z natryskami dla kobiet i mężczyzn.

W skład jednej szatni wchodzi: przebieralnia wyposażona w 23 podwójne szafki „góra-dół”, umywalnia – 10 natrysków oraz WC i dwie umywalki. Jednocześnie należy nadmienić, że obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiada odpowiedni podjazd do drzwi wejściowych oraz oddzielną szatnio/przebieralnię i przystosowaną dla potrzeb niepełnosprawnych toaletę. W hali basenowej znajduje się widownia mogąca pomieścić 121 osób siedzących oraz posiada dodatkowo dwa miejsca przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Pływalnia jest czynna od godz. 6.00 do godz. 22.00 w dni powszednie, a w weekendy od godz. 8.00 do 22.00 (poza okresem wakacyjnym). Aktualne godziny funkcjonowania oraz dostępność obiektu znajduje się z zakładce grafiki.

Zachęcamy również do czytania informacji znajdujących się w zakładce aktualności.

Fotografie recepcji, szatni, pływalni i innych pomieszczeń znajdujących się wewnątrz obiektu przy ulicy Conrada 6 Fotografie recepcji, szatni, pływalni i innych pomieszczeń znajdujących się wewnątrz obiektu przy ulicy Conrada 6 Fotografie recepcji, szatni, pływalni i innych pomieszczeń znajdujących się wewnątrz obiektu przy ulicy Conrada 6 Fotografie recepcji, szatni, pływalni i innych pomieszczeń znajdujących się wewnątrz obiektu przy ulicy Conrada 6 Fotografie recepcji, szatni, pływalni i innych pomieszczeń znajdujących się wewnątrz obiektu przy ulicy Conrada 6 Fotografie recepcji, szatni, pływalni i innych pomieszczeń znajdujących się wewnątrz obiektu przy ulicy Conrada 6 Fotografie recepcji, szatni, pływalni i innych pomieszczeń znajdujących się wewnątrz obiektu przy ulicy Conrada 6 Fotografie recepcji, szatni, pływalni i innych pomieszczeń znajdujących się wewnątrz obiektu przy ulicy Conrada 6