Aktualności

Pożegnanie karnawału

Po raz kolejny hala sportowa CRS Bielany stałą się parkietem tanecznym dla seniorów.  Na bal, który odbył się 25 lutego przybyło 300 osób.

Nie zabrakło dobrego cateringu, świetnej muzyki i równie doskonałego klimatu. O ten ostatni postarali się sami uczestnicy.   Nie zabrakło im również energii. Ostatni tancerze schodzili z parkietu po 23.00.

Organizatorzy  którymi byli Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, TKKF „Chomiczówka” oraz CRS Bielany zadbali, aby seniorzy czuli się w ten dzień wyjątkowo dobrze. Tańczącym przygrywał na żywo zespół Qantes. Zadbano o kotyliony i karnawałowy wystrój. Wraz z seniorami bawił się m.in. zastępca burmistrza dzielnicy Bielany Włodzimierz Piątkowski i bielańscy radni: Anna Czarnecka, Jan Zaniewski i Piotr Ślaski.  Centrum Rekreacyjno- Sportowe reprezentowała dyrektor Anna Szymczak- Gałkowska, a TKKF „Chomiczówka” prezes Jacek Bączkowski.

– Na pewno nie przepuścimy okazji, aby przyjść tutaj kolejny raz  –  twierdzili  zadowoleni uczestnicy. – Czekamy więc niecierpliwie na następny bal.