Z powodu pandemii nie możemy uczcić urodzin naszego ośrodka, ale pozwolimy sobie na wspomnienia z 2017 r. kiedy to obchodziliśmy nasze 10 – lecie.

Jubileusz dziesięciolecia Centrum Sportowo- Rekreacyjnego Bielany uczciliśmy uroczystą galą sportu. Odbyła się ona 21 października 2017 r. w obecności wielu znakomitych gości. Oprócz podziękowań i nagród dla najpopularniejszych sportowców i trenerów były pokazy gimnastyczne, występy artystyczne oraz film pokazujący osiągnięcia CRS.
Przemian którymi można się było pochwalić zresztą nie brakowało. Od 2007 roku CRS przeszedł niezwykłą metamorfozę. Zamiast jednej pływalni przy ulicy Conrada dziś CRS administruje dwoma pływalniami, boiskami, a także nowoczesną halą sportową przy ulicy Lindego 20. Prowadzone tu są m.in. zajęcia z jogi, fitness, boksu, a na basenach trenuje młodzież z bielańskich szkół. W wyniku tego CRS stał się ośrodkiem rekreacyjnego i sportowego życia na Bielanach. Została zapisana wspaniała karta w historii Bielan. Wraz z rozwojem CRS przyszły bowiem sportowe sukcesy młodzieży.
Nie sposób podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu przez te wszystkie lata. Ogromne podziękowania należą się w szczególności Pani Annie Szymczak – Gałkowskiej Dyrektor CRS Bielany, wszystkim burmistrzom urzędującym od 2007 r., Prezydentowi m.st. Warszawy, Radnym m.st. Warszawy, Radnym Dzielnicy Bielany oraz wszystkim przyjaciołom CRS Bielany.

DZIĘKUJEMY WAM, ŻE JESTEŚCIE CAŁY CZAS Z NAMI.

 

Zachęcamy co przeczytania opisu całego wydarzenia, które znajduje się pod następującym linkiem: http://crs-bielany.waw.pl/news/jubileuszowa-gala/