W sobotę, 5 lutego w hali sportowej Kompleksu Sportowego CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 w Warszawie miała miejsce jedenasta gala HFO. Tego wieczoru widzowie w hali i przed telewizorami zobaczyli 12 pojedynków: 11 w formule K-1 oraz 1 w boksie.

W walce wieczoru ukoronowano nowego mistrza organizacji w wadze ciężkiej, którym został zawodnik Palestry Warszawa, Michał Bławdziewicz (10-5-1). Wydarzenie wywołało ogromne zainteresowanie wśród entuzjastów sportów walki, wielu z nich pojawiło się na widowni dopingując stających na ringu. Na hali pojawili się też przedstawiciele Zarządu Dzielnicy Bielany Włodzimierz Piątkowski, Andrzej Malina oraz Pragi Północ Ilona Soja-Kozłowska, Żoliborza Paweł Michalec, Dyrektor CRS Bielany Anna Szymczak-Gałkowska oraz Radny Dzielnicy Piotr Ślaski.
Niezwykle ciekawa była walka w kategorii do 77 kilogramów pomiędzy Tomaszem Przybylskim, a Maciejem Karpińskim. Po trzech rundach nie udało się wyłonić zwycięzcy. Czwarta dodatkowa runda też jednak nie przyniosła rozstrzygnięcia i po wyjątkowo zaciętym pojedynku ogłoszono remis.
W walce wieczoru w kategorii wagowej powyżej 95 kilogramów zaprezentował się niepokonany w HFO, mistrz świata w kickboxingu Michał Bławdziewicz. Była to dla niego trzecia walka w ringu organizacji HFO. Pięciorundowy pojedynek jednogłośnie wygrał obrońca tytułu mistrzowskiego, który po zwycięstwie podziękował wszystkim, którzy przyszli mu kibicować w hali – jak powiedział – znajdującej się na jego osiedlu.
Więcej zdjęć na profilu organizatora oraz fanpage CRS Bielany.
podświetlony ring z zawodnikami podczas gali, w tle zdjęcia zawodników na podświetlanych banerach. podświetlony ring z zawodnikami podczas gali, w tle zdjęcia zawodników na podświetlanych banerach.