Okazji, aby zadbać o siebie nie brakuje. Może to być równie dobrze wiosna, jak i obchodzony w marcu Międzynarodowy Dzień Kobiet. Każda okoliczność zdaje się świetną okazją, aby emanować świeżością.

Można  zatem bez cienia przesady stwierdzić, że organizując imprezę pod nazwą „Bądź piękna na wiosnę” Centrum Rekreacyjno – Sportowe  znalazło się, jak najbardziej, we właściwym nurcie.
Impreza, którą organizatorzy połączyli z  Międzynarodowym  Dniem Kobiet odbyła się w sobotę 5 marca w CRS Bielany przy ulicy Lindego 20. Miała na celu propagowanie zdrowia i urody. Byłą też oryginalnym prezentem dla wszystkich pań. Uczestniczki, które skorzystały z tego prezentu z pewnością nie mogły się czuć zawiedzione. W bogatym programie znalazły się m.in. darmowe zajęcia fitness, konsultacje z dietetyki, porady kosmetologa i wizażystki, różnorodne prezentacje oraz degustacje kulinarne.  Przygotowano też specjalne kąciki zabaw dla dzieci, dmuchańce, zabawy z animatorem, konkursy z nagrodami i wiele innych  rozrywek.  Dodatkową atrakcją były stoiska  z biżuterią, rękodziełem i artykułami kosmetycznymi. Organizatorzy stworzyli również możliwość    konsultacji indywidualnych z instruktorami siłowni, pływalni, fitness i boksu. Dla kobiet zainteresowanych tego dnia bardziej aktywną formą rekreacji w  obiektach CRS Bielany  przygotowano ponadto specjalną ofertę umożliwiającą skorzystanie  z  siłowni, pływalni oraz z zajęć aquaaerobicu.

Duże zainteresowanie wywołało losowanie nagród. Po jego zakończeniu kilkadziesiąt pań wyszło ze wspaniałymi upominkami przygotowanymi i zasponsorowanymi przez wystawców biorących udział w imprezie.  Nagrody stanowiły zestawy zdrowej żywności Light Box, bony rabatowe na usługi i zabiegi kosmetyczne oraz biżuteria.

Co ciekawe impreza przyciągnęła też wielu mężczyzn. Panowie z zaciekawieniem obserwowali pokazy i  składali wizyty na stoiskach.  Wydarzeniem zainteresował się również    zastępca burmistrza dzielnicy BielanyGrzegorz Pietruczuk.

– To doskonały pomysł – podsumował mówiąc o imprezie Grzegorz Pietruczuk – Rozmawiałem z wieloma kobietami, które skorzystały z zaproszenia  i słyszałem same pochlebne opinie. Warto będzie pomyśleć w przyszłości o  realizowaniu podobnych inicjatyw.

Dyrektor CRS Bielany Anna Szymczak – Gałkowska  również nie kryła satysfakcji.

– Wyszliśmy z pomysłem, który  został przyjęty bardzo pozytywnie, co jako organizatorkę może mnie tylko cieszyć – powiedziała.

Zadowoleni wychodzili również biorący udział w imprezie. Jedni poznali tajniki dietetyczne, inni poćwiczyli, a  niektórzy kupili biżuterię.  Część uczestniczek skorzystała z usług kosmetycznych, a cześć po konsultacjach z instruktorami zapisała się też na  ćwiczenia organizowane w CRS Bielany.