CRS Bielany przy ulicy Lindego odbyła się 31 października impreza „Baw się na sportowo z Hasten”. Podczas tego wydarzenia każdy zainteresowany miał szansę zdać egzamin na kartę pływacką. Wstęp był bezpłatny. Wszyscy uczestnicy mogli również sprawdzić poziom swoich umiejętności w konkurencjach Międzynarodowego Testu Sprawności Fizycznej.

Impreza rozpoczęła się  o godzinie 9.00 na pływalni. W trakcie tej części zabawy uczestnicy mogli pokonać wodny tor przeszkód oraz zdać egzamin na wspomnianą wcześniej kartę pływacką. Aby ją uzyskać należało przepłynąć 200 metrów w tym co najmniej 50 metrów stylem grzbietowym. Ponadto trzeba było zaliczyć skok do wody ze słupka oraz przepłynąć 5 metrów pod powierzchnią wody.

Później uczestnicy przenieśli się na halę sportową. To tutaj odbył się Międzynarodowy Test Sprawności Fizycznej dla całych rodzin. Nagrody otrzymało trzech najlepszych zawodników i trzy najlepsze zawodniczki w kategorii open. Pozostali uczestnicy odebrali pamiątkowe dyplomy. W trakcie imprezy nie zabrakło hallowenowych akcentów.

Organizatorem imprezy była Fundacja HASTEN, Urząd Dzielnicy Bielany oraz Centrum Rekreacyjno- Sportowe m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany.

Zdjęcia udostępnione od Pani Sonii Bochyńskiej – Knapik.

Dwoje dorosłych ludzi przebranych w strój hallowenowy na tle basenu. Dzieci na dmuchanych zabawkach w wodzie Grupa dzieci na tle pływalni Grupa dzieci wraz z instruktorką na hali sportowej.