11 grudnia na naszym obiekcie przy ulicy Lindego 20 odbyła się Bielańska Sportowa Gwiazdka. Organizatorami Gwiazdki byli : Samorząd Województwa Mazowieckiego, Rada i Zarząd dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, TKKF Chomiczówka oraz CRS Bielany.

Udział w imprezie  mógł wziąć każdy bez względu na wiek. Była ona adresowana zarówno do dzieci, dorosłych, jak i seniorów. Wydarzenie miało charakter typowo sportowy. Uczestnicy wzięli udział w ćwiczeniach w hali sportowej. Były konkursy z nagrodami, tańce oraz konkurencje sportowo-rekreacyjne.  W programie przewidziano także gimnastykę oraz fitness. Zainteresowani uczestnicy mogli również skorzystać z pływalni. Biorącym udział w Gwiazdce towarzyszyli Grzegorz Pietruczuk Burmistrz dzielnicy Bielany i Włodzimierz Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany Piątkowski.

Udział w Bielańskiej Sportowej gwiazdce wzięło około 150 osób. Zwycięzcy konkurencji sportowo-rekreacyjnych otrzymali medale i nagrody, a każdy uczestnik obiad.

Więcej zdjęć na fanpage CRS Bielany

Bielańska Sportowa Gwiazdka_gry i zabawy sportowe Bielańska Sportowa Gwiazdka_gry i zabawy sportowe Bielańska Sportowa Gwiazdka_gry i zabawy sportowe