Już od wczesnych godzin 11 października przed budynkiem CRS Bielany zaczęli zbierać się uczestnicy niedzielnego marszu Nordic  Walking. Mimo niezbyt optymistycznych na ten dzień prognoz pogody chętnych nie zabrakło. W marszu udział wzięło  prawie 30 osób.

Zapału nikomu nie brakowało. Odbywającą się regularnie przy udziale CRS Bielany imprezę poprowadził doświadczony instruktor Krzysztof Człapski. Jako popularny znawca tematu przystępnie wyjaśnił uczestnikom wszystkie meandry wydarzenia na które przybyli. Ze względu na okoliczności epidemiczne zwracano szczególną uwagę na obowiązujące procedury bezpieczeństwa.

Po kilkunastominutowej rozgrzewce uczestnicy wyruszyli na szlak biegnący przez bielańskie lasy realizując swoje sportowe wyzwanie w otoczeniu malowniczej pod względem przyrodniczym scenerii.

W trakcie marszu, który tym razem odbył się w ramach Bielańskich Dni Seniora nie zabrakło okazji do ciekawych rozmów. Jednym z celów była bowiem integracja międzypokoleniowa. Wskazywała na to również rozpiętość wiekowa uczestników.

Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale  i upominki. Wręczył je menadżer sportu w CRS Bielany, a zarazem mistrz świata w kulturystyce Robert Banasiuk. Uczestnicy nie kryli satysfakcji. Niektórzy dopytywali się  o kolejne terminy, w których odbędą się marsze Nordic Walking.