Mimo trwającej epidemii życie sportowe stopniowo wraca na areny sportowe. Odbywa się to z dużą ostrożnością. Najważniejsze, że się jednak odbywa.

Okazją do tego, aby spragnione sportowych zmagań dzieci i młodzież mogły się sprawdzić były Bielańskie Zawody Pływackie Dla Najmłodszych zorganizowane 20 września w CRS Bielany przy ulicy Lindego.

W ramach tej imprezy odbył się V Memoriał Zbyszka Kucewicza oraz część pływacka Pucharu Warszawy w Dwuboju Nowoczesnym Młodzików.

 

Otwarcia zawodów dokonał Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany Włodzimierz Piątkowski w towarzystwie Naczelnika Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bielany Mateusza Gotza, Dyrektor SP nr 263 Moniki Gawryjołek, gospodyni obiektu Dyrektor CRS Bielany Anny Szymczak-Gałkowskiej oraz Prezesa UKS G-8 Bielany Dariusza Czerwonki.

 

W imprezach uczestniczyli zawodnicy z roczników od 2009 do 2011. Rywalizacja w Pucharze Warszawy odbywała się na dystansie 50 metrów stylem dowolnym. W Memoriale Zbigniewa Kucewicza pływano także na dystansie 100 metrów. Większa była również różnorodność stylów. Mogliśmy zobaczyć zawodników ścigających się w stylu motylkowym, grzbietowym, klasycznym, zmiennym oraz dowolnym. W sumie wystartowało około 120 zawodniczek i zawodników.