Miło nam poinformować, że od dnia 27 lutego 2021 r.  powracamy z bezpłatnymi zajęciami NORDIC WALKING Z CRS BIELANY.
Zajęcia w każdą sobotę w godz.: 12:00 -13:30 poprowadzi KRZYSZTOF CZŁAPSKI, który jest entuzjastą jogi, instruktorem nordic walking, brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Nordic Walking w Austrii w Bleiburgu (2011 r.), uczestnikiem wielu imprez nordic walking w Polsce.

Zbiórka przed glównym wejściem CRS Bielany, przy ul. Lindego 20 w Warszawie.
Nordic Walking to chodzenie z kijami,
nie każde chodzenie z kijami to Nordic Walking
NORDIC WALKING Z CRS BIELANY P OD 27 LUTEGO 2021 ROKU
Zajęcia dedykowane są osobom, którym doskwierają bóle kręgosłupa i niemiały styczności z tą formą ruchu, jak również tym, którzy chodzą z kijami, ale nie są pewne czy robią to dobrze.
Treningi pomagają w zmniejszeniu nacisku na kręgi, redukcji bólu, rozciągnięciu i rozluźnieniu przykurczonych grup mięśniowych, a odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmacniają mięśnie pośladków, brzucha i pleców, osobom bez problemów zdrowotnych prowadzących siedzący tryb życia korzystnie wpływają na wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawiają sylwetkę ciała oraz ogólne samopoczucie, treningi wzbogacane są różnymi ćwiczeniami z wykorzystaniem kijów Nordic Walking angażując do 90% mięśni z wykorzystaniem prawidłowych zasad techniki.
Zajęcia prowadzi Krzysztof Człapski
Wielokrotny Mistrz Polski oraz medalista Mistrzostw Świata i Europy w Nordic Walking, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness – ćwiczenia psychofizyczne (Joga,Tai Chi, Qiqong), entuzjasta i pasjonat Nordic Walking, oprócz udziału w rywalizacjach sportowych koncentruj się na popularyzacji tej dyscypliny w Polsce i za granicą. Ponadto prowadzi treningi, szkolę instruktorów i sędziów Nordic Walking, jest również organizatorem pokazów prawidłowej techniki Nordic Walking oraz rekreacyjnych rajdów, imprez i zawodów.