W dniu 25 kwietnia na boisku Orlika przy ulicy Rudzkiej rozegrane zostały mecze finałowe Warszawskiej Olimpiady Młodzieży dziewcząt i chłopców. Były to finały dzielnicowe. Wzięły w nich udział zespoły chłopców oraz drużyny dziewcząt.

W zawodach uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z bielańskich szkół w wieku 12-13 lat. Organizatorem zawodów był Wydział Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bielany, a współorganizatorem CRS Bielany.

Po emocjonujących rozgrywkach w kategorii chłopców wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 133. W kategorii dziewcząt triumfowały zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 100.

Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, a zawodniczki i zawodnicy medale i dyplomy.

W ceremonii dekoracji wzięli także udział przedstawiciele CRS Bielany: Mirosław Kozłowski Z-ca Dyrektora wraz z Robertem Banasiuk Kierownikiem obiektu.

Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej. Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej. Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej. Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej. Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej.

Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej Dzielnicowe finały w mini piłce nożnej