O Dniu Dziecka nie zapomniano w Centrum Rekreacyjno –Sportowym na Bielanach. Dopisali też ci, których święto obchodzono. Pływalnia przy ulicy Lindego była  zapełniona. Nic dziwnego dla najmłodszych przygotowano  tego dnia mnóstwo atrakcji.

Dzieci  brały udział w grach i zabawach. Czekały na nich drobne upominki. Największą atrakcją  był jednak unoszący się na wodzie plac zabaw  Aquaglide. Jest to system przeznaczony do parków wodnych i basenów. Jak się okazało prawdziwa gratka dla najmłodszych. Sprzęt ten wypożyczono specjalnie  na Dzień Dziecka.

Dzieci  przychodziły w grupach zorganizowanych i  indywidualnie. Zainteresowanie było ogromne. Na pływalni pojawił się również Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk, który obserwował gry i zabawy. Wstęp tego dnia na basen był otwarty.

– Wyjątkowo duże zainteresowanie sprzętem rekreacyjnym ze strony dzieci każe zastanowić się nad zakupem podobnego zestawu dla CRS Bielany – powiedział Grzegorz Pietruczuk – Nie zachodziłaby wówczas potrzeba jego wypożyczania.

Zestaw Aquaglide challenge track 3 mógłby  być montowany przy różnych okazjach i służyć najmłodszym zarówno do zabawy jak i rekreacji na wodzie.