CRS Bielany  było miejscem pierwszej imprezy z cyklu „Rusza mnie Zumba”. Impreza odbyła się 9 marca i  była ściśle związana z przypadającym dzień wcześniej Międzynarodowym Dniem Kobiet.

Zumba, czyli  połączenie elementów tańca oraz elementów fitness cieszy się coraz większą popularnością. Nie inaczej było w CRS Bielany.  Udział w Zumbie wzięło mnóstwo osób.   Można było też zauważyć obserwatorów, ciekawych jak to wygląda na żywo.

Oficjalnego otwarcia dokonał burmistrz Dzielnicy Grzegorz Pietruczuk oraz Zastępca Burmistrza Andrzej Malina i Dyrektor CRS Bielany Anna Szymczak-Gałkowska.

Zabawa na Bielanach była pierwszą z cyklu, który ma na celu promowanie aktywnych form spędzania czasu.  Uczestniczyć mógł każdy, bez względu na wiek, kondycję czy doświadczenie. Impreza miała charakter otwarty i była bezpłatna.Zaczęło się o godzinie 16.00 Zumbą dla dzieci. Potem były zajęcia dla  seniorów, a na koniec Zumba Maraton dla wszystkich.

Organizatorem wydarzenia było CRS Bielany i Stowarzyszenie „Zawsze w formie”. Gościem specjalnym była Clotilde Martin Zumba Education Specialist z Francji. Nie zabrakło również znanych prezenterów Zumba Fitness z całej Polski.