Nie ma potrzeby chyba nikogo przekonywać jak wyjątkowo ekologiczne jest to podejście i jak ma wiele zalet. Redukuje do minimum potrzebę składania częstych wizyt w gabinecie lekarskim.

Oszczędza  też wydatków na potrafiące niezwykle skutecznie drenować nasze portfele  lekarstwa. Co najważniejsze, podobnie jak aktywność fizyczna, pozwala nam zadbać o formę w naturalny sposób.

Nic dziwnego zatem, że na Eko Jarmark ściągnęło  tak wiele osób. Jarmark odbywał się w dniach 30 i 31 stycznia, w miejscu bardzo korespondującym z tego typu imprezą, czyli w Centrum  Rekreacyjno – Sportowym Dzielnicy Bielany.  W tych dniach na zwolenników ekologicznych rozwiązań  czekała zdrowa żywność, naturalne kosmetyki, suplementy diety, miody prosto z pasieki, pachnące pierniki i wiele innych produktów.  Można był spróbować domowej nalewki, świeżego soku i  skorzystać z zabiegów kosmetycznych.

Nie zabrakło dopełniających ekologiczny charakter imprezy  wyrobów rękodzielniczych i eko ubranek.  Uzupełnieniem całości był sprzęt AGD. Nie tylko elektroniczny. Polecano prawdziwe deski dębowe. Można było również uzyskać porady medyczne.

Przygotowano ponadto mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Były dmuchane zamki, plac zabaw, pokazy żonglowania i pyszne słodkości.
Mogą żałować tylko ci, którzy przegapili tą interesującą imprezę. Na pocieszenie dodajmy, że stratę tę będzie można nadrobić. Organizatorzy zaplanowali kolejne jarmarki. Najbliższy już 12 i 13 marca w tym samym miejscu, czyli w hali CRS Bielany.