Wrzesień był wyjątkowo bogaty w wydarzenia gimnastyczne odbywające się w CRS Bielany. Trzykrotnie 3, 11 i 12 oraz 25 września w hali sportowej przy ulicy Lindego odbywały sięzawody w ramach WOM w Gimnastyce Artystycznej.

Dziewczęta demonstrowały swoje umiejętności, zależnie od wieku, w ćwiczeniach z piłką, obręczą, maczugą i wstążką. Rywalizowały w kilku klasach sportowych. Rocznik 2013 startował w klasie młodzieżowej. Dziewczęta z rocznika 2012 w III klasie sportowej, w klasie II sportowej wystartowały zawodniczki z rocznika 2010 i 2011, a w I klasie sportowej z roczników 2007-2009.

Zawodom przyglądali się przedstawiciele organizatorów: SZS Warszawy i Województwa mazowieckiego oraz Warszawsko – Mazowieckiego Związku Sportów Gimnastycznych. Współorganizatorem było CRS Bielany. W sumie w finałowych zmaganiach wzięło udział w każdej z dyscyplin oraz klas sportowych po 8 najlepszych zawodniczek.

Zawodniczki podczas zawodów w gimnastyce artystycznej. Zawodniczki podczas zawodów w gimnastyce artystycznej. Zawodniczki podczas zawodów w gimnastyce artystycznej. Zawodniczki podczas zawodów w gimnastyce artystycznej. Zawodniczki podczas zawodów w gimnastyce artystycznej. Zawodniczki podczas zawodów w gimnastyce artystycznej. Zawodniczki podczas zawodów w gimnastyce artystycznej. Zawodniczki podczas zawodów w gimnastyce artystycznej. Zawodniczki podczas zawodów w gimnastyce artystycznej.