W niedziele, 23 kwietnia w hali sportowej CRS Bielany odbyła się Warszawska Giełda Kolekcjonerska. Kto przyszedł na pewno się nie zawiódł. Antyki, złote i srebrne monety, porcelana, zbiory znaczków pocztowych, białej broni i wielu innych przedmiotów z duszą mogły wzbudzić zachwyt u każdego.

Szansę, aby znaleźć coś dla siebie mieli także miłośnicy książek i komiksów, starych fotografii, rzeźb, map i plakatów. Trafiały się również stare srebra oraz  obrazy. Na oglądaniu nie musiało się jednak kończyć. Niektórzy dokonywali zakupów. W rezultacie giełda okazała się wspaniałą okazją do spotkania z kolekcjonerami z całej Polski oraz uzyskania porad ekspertów i wymiany doświadczeń.

Zainteresowanie było ogromne. Trudno było zliczyć wchodzących i wychodzących, gdyż przez cały dzień ruch się nie zmniejszał ani przez chwilę. Na giełdzie pojawili się wystawcy z całej Polski. W sumie doliczyliśmy się 200 stanowisk. Oprócz kolekcjonerów indywidualnych swoje punkty wystawowe mieli znani sprzedawcy z antykwariatów i sklepów numizmatycznych. Między innymi z Galerii Numizmatycznej, Domu Aukcyjnego Numimarket, Łódzkiego Centrum Numizmatycznego, Numis Poland oraz Antykwariatu Numizmatycznego Michała Niemczyka.

Warto dodać, że  VII Giełda Kolekcjonerska została zorganizowana pod patronatem Grzegorza Pietruczuka Burmistrza Dzielnicy Bielany. Giełda trwała od godziny 10.00 do 16.00.

Na Giełdzie dostrzegliśmy również Włodzimierza Piątkowskiego Zastępcę Burmistrza Dzielnicy Bielany.

Jak zapowiadają organizatorzy koleje spotkanie z kolekcjonerami już jesienią. Więcej zdjęć na naszym fanpage CRS Bielany.

giełda kolekcjonerska w CRS Bielany giełda kolekcjonerska w CRS Bielany giełda kolekcjonerska w CRS Bielany giełda kolekcjonerska w CRS Bielany giełda kolekcjonerska w CRS Bielany