Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbyły się 1 grudnia zawody z cyklu Grand Prix. Była to finałowa runda zmagań zawodników i zawodniczek z roczników 2005 i 2006.

Konkurencje odbywały się w różnorodnych stylach. Mogliśmy zobaczyć rywalizację w stylu klasycznym, dowolnym, grzbietowym oraz motylkowym. Zawodnicy startowali na dystansach 50, 100 i 200 metrów. Na koniec zmierzyły się sztafety 4×100 metrów dziewcząt i chłopców w stylu zmiennym. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy UKS G-8 Bielany. Zdobyli oni 12 złotych, 11 srebrnych i 8 brązowych medali. W sumie 31 krążków.

Na drugim miejscu klasyfikacji medalowej uplasowali się zawodnicy z MKS „Jagiellonka” Warszawa zdobywając 1 złoty, 1 srebrny i dwa brązowe medale. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy UKS Ostrobramska z dorobkiem 1 złotego i 1 srebrnego medalu.
Nagrody były wręczane przez Annę Szymczak-Gałkowską Dyrektor CRS Bielany, Magdalenę Schab Wicedyrektor ds. sportu wraz z Janem Orłowskim Wicedyrektorem LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego oraz Dorotę Beger z WMOZP.