Na pływalni przy ulicy Lindego odbyły się 25 listopada finałowe zawody pływackie z cyklu Grand Prix. W rywalizacji udział wzięli chłopcy i dziewczęta z roczników 2006-2007.

W zawodach mogli uczestniczyć zawodnicy zgłoszeni przez kluby zarejestrowane w Polskim Związku Pływackim. Przy czym według regulaminu zgłoszenie to było równoznaczne z potwierdzeniem ważności badań lekarskich zawodników.
Był to finał zmagań. Wystartowali zawodnicy i zawodniczki z 15 klubów. Rywalizacja odbywała się na dystansie 50 metrów stylem motylkowym i grzbietowym oraz na 100 metrów stylem klasycznym grzbietowym i zmiennym. Ponadto pływano na 200 metrów i w sztafetach 4×100 metrów stylem dowolnym. Sześciu najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych konkurencjach otrzymało dyplomy, a trójka najlepszych medale. Świetnie spisali się reprezentanci UKS G-8 Bielany uzyskując czołowe lokaty w większości konkurencji.
Zawody odbywały się bez udziału publiczności i przy zachowaniu wymaganych przepisami rygorów sanitarnych. Organizatorem Grand Prix był Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki.
Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na naszym fanpage.

młodzież podczas zawodów pływackich