W CRS Bielany odbyły się 22 sierpnia zajęcia pod nazwą „Hawajska Forma na Lato” + tanecznie „Gorące latynoskie rytmy”. Jak wskazuje nazwa zajęcia były świetną okazją do modelowania sylwetki przy hawajskiej i latynoskiej muzyce.

Ćwiczenia prowadziły Trener Personalny Barbara Urzędowicz FitbyB oraz Joanna Szumkowska – w rytmie tańca. Pomysł spotkał się z pozytywnym odzewem. Wraz z nimi ćwiczyło ponad 20 osób. Zajęcia były całkowicie bezpłatne, a uczestniczyć mógł w nich każdy bez względu na wiek. Fitnesowo – taneczny charakter zajęć poprzez odpowiedni dobór ćwiczeńkoncentrował się na modelowaniu pośladków, ud i brzucha.

Zajęcia stanowiły plenerową i ciekawą odmianę w stosunku do szerokiej oferty ćwiczeńdostępnych w CRS Bielany. Były zarazem zachętą do udziału w całorocznych zajęciach odbywających się w sali fitness CRS Bielany.

Instruktorki prowadzące zajęcia dziękują wszystkim za obecność i super zabawę. To jednak nie koniec atrakcji. Warto dodać, że planowany jest kobiecy wyjazd weekendowy o charakterze fitnesowo – tanecznym, o którym informacje pojawią się z wyprzedzeniem.

Uczestnicy zajęć fitness Uczestnicy zajęć fitness