W sobotę 02.09.2017r. odbył się II Integracyjny marsz Nordic Walking o Puchar Dyrektora CRS Bielany. Na starcie stawiło się blisko 80 osób, z których większość to osoby uczestniczące w naszych wtorkowych nieodpłatnych zajęciach Nordic Walking.

Marsz oficjalnie otworzyli Grzegorz Pietruczuk Zastępca Burmistrza w Dzielnicy Bielany  oraz Robert Banasiukmenadżer sportu CRS Bielany życząc uczestnikom powodzenia na trasie marszu i sprzyjającej aury. Po marszu NW na hali Lindego 20 odbyły się zajęcia z jogi dla chętnych uczestników imprezy. Wszyscy otrzymali  pamiątkowe medale, a dla sześciu osób, które zaprezentowały najlepszą technikę chodzenia o kijach NW organizatorzy ufundowali puchary. Celem organizatorów tej odbywającej się cyklicznie imprezy jest popularyzacja aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i promocja zajęć z Nordic Walking oraz Jogi.
Zapraszamy na nieodpłatne zajęcia prawidłowego chodzenia Nordic Walking organizowane przez CRS Bielany, zajęcia odbywają się w każdy wtorek w godz.18:30 – 20:00. Miejsce spotkania uczestników to Kompleks Sportowy ul. Lindego 20.
Zajęcia prowadzi Krzysztof Człapski – instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności Nordic Walking oraz Fitness – ćwiczenia psychofizyczne (Joga, Tai chi, Quiqong), Osobowość Roku 2012 Nordic Walking, wielokrotny Mistrz Polski w Nordic Walking, medalista Mistrzostw Europy, Trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata Nordic Walking na 10 km w Austrii.