Szanowni Państwo!
Z dniem 2 kwietnia 2021 roku wchodzi w życie nowe rozporządzenie Rady Ministrów, na mocy którego pływalnia i siłownia będą dostępne tylko i wyłącznie dla członków kadry narodowej sportów olimpijskich. Listę polskich związków sportowych uprawnionych do korzystania z obiektów sportowych znajdziecie Państwo pod linkiem poniżej.
Będziemy na bieżąco informować o ewentualnych nowych decyzjach rządu w sprawie sportu, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz fanpage.

Lista Polskich Związków Sportowych w sportach olimpijskich: Baseny, siłownie, kluby i centra fitness tylko dla członków kadr narodowych w sportach olimpijskich – Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z późniejszymi zmianami OD DNIA 2 KWIETNIA 2021 ROKU PŁYWALNIA ORAZ SIŁOWNIA BĘDĄ DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE DLA CZŁONKÓW KADRY NARODOWEJ POLSKICH ZWIĄZKÓW SPORTOWYCH W SPORTACH OLIMPIJSKICH.