Szanowni Państwo, 

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 marca 2021r. informujemy, że obiekty CRS Bielany od 15 marca do 28 marca 2021r. będą dostępne wyłącznie dla sportu zawodowego,

kadry narodowej/ reprezentacji olimpijskiej/ paraolimpijskiej, uprawiających sport w ligach zawodowych, dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni związek sportowy (bez udziału publiczności). 

Rezerwacji obiektów przez podmioty uprawnione można dokonać drogą e-mail: biuro@crs-bielany.waw.pl

Komunikat na żółtym tle z czarnymi napisami o raz z logiem CRS Bielany z następującym tekstem: Szanowni Państwo, na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 marca 2021r. informujemy, że obiekty CRS Bielany od 15 marca do 28 marca 2021r. będą dostępne wyłącznie dla sportu zawodowego, kadry narodowej/ reprezentacji olimpijskiej/ paraolimpijskiej, uprawiających sport w ligach zawodowych, dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni związek sportowy (bez udziału publiczności). Rezerwacji obiektów przez podmioty uprawnione można dokonać drogą e-mail: biuro@crs-bielany.waw.pl, kontakt telefoniczny (22) 835 00 09 wewnętrzny 101 Pływalnia przy ul. Conrada 6 od dnia 15 marca do 28 marca pozostanie zamknięta.