Już od 1 sierpnia zapraszamy na kolejne nasze obiekty.  Dla uczestników letniej akcji dostępny będzie Kompleks Boisk Wielofunkcyjnych Syrenka w Parku Olszyna oraz pływalnia przy ulicy  Conrada 6.

Zgodnie z grafikiem w godzinach od 9.00 do 12.00 pierwszeństwo skorzystania z obiektów będą miały grupy zorganizowane. Później od godziny 13.00 do 15.00 obiekty będą przeznaczone dla osób indywidualnych. Wstęp na w/w obiekty jest bezpłatny, a warunkiem jest posiadanie ważnej legitymacji szkolnej. Dzieci do 13 roku życia muszą wchodzić z osobą dorosłą.

Do 31 sierpnia dzieci i młodzież  będą mogły korzystać z pływalni, a na boiskach Syrenki pograć w siatkówkę, koszykówkę lub w piłkę nożną. Dostępna będzie również ścianka wspinaczkowa  i siłownia plenerowa.

  • DOKUMENTY NIEZBĘDNE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ZAJĘCIACH ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE CRS BIELANY ORAZ W RECEPCJI OBIEKTÓW.

Poniżej fotografie z zeszłorocznej akcji Lato w Mieście na pływalni przy ul. Conrada 6.

Zapraszamy do korzystania z naszych obiektów!

 

Grafika z informacjami na temat akcji Lato w Mieście. Szczegóły w powyższym tekście. Grafika z informacjami na temat akcji Lato w Mieście. Szczegóły w powyższym tekście. Grafika z informacjami na temat akcji Lato w Mieście. Szczegóły w powyższym tekście. Grafika z informacjami na temat akcji Lato w Mieście. Szczegóły w powyższym tekście.