Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbyły się 28 listopada Bielańskie Zawody Pływackie Dla Najmłodszych – Memoriału Zbyszka Kuciewicza. Była to już szósta edycja tych zawodów.

W zawodach pływackich udział wzięły dzieci z roczników od 2009 do 2014. W sumie ponad 200 zawodniczek i zawodników. Rywalizacja odbywała się w stylu dowolnym i grzbietowym. Najmłodsi pływali na dystansie 25 metrów. Roczniki 2009-2012 na dystansie 50 metrów. Startowały także sztafety.
Zawody obserwowało wielu gości. Wśród przybyłych byli m.in. Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany, Włodzimierz Piątkowski – Zastępca Burmistrza, Monika Szadkowska – Radna Dzielnicy Bielany, Aleksandra Szymańczyk – Radna Dzielnicy Bielany, Monika Gawriołek – Dyrektor SP nr 263 i Prezes UKS G-8 Bielany Dariusz Czerwonka.
Za zajęcie trzech pierwszych lokat wręczano medale. Najlepszy zawodnik i zawodniczka w każdej z kategorii otrzymali puchary. Dla wszystkich przewidziano również pamiątkowe dyplomy, podobnie jak pamiątkowe medale dla najmłodszych uczestników z roczników 2013-2014.
Więcej zdjęć znajduje się na fanpage CRS Bielany.
zawodnicy podczas zawodów pływackich zawodnicy podczas zawodów pływackich