Ponad 120 uczniów wzięło udział w zawodach o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 263 w pływaniu dziewcząt i chłopców. Zawody zostały zorganizowane 19 maja 2023 roku na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego w ramach projektu „Pływamy Razem dla Bielan”.

Celem zawodów było spopularyzowanie pływania wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz wyłonienie najlepszych zawodników w szkole. Otwarcia imprezy dokonał Andrzej Malina Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany razem z Włodzimierzem Piątkowskim Zastępcą Burmistrza Dzielnicy Bielany w towarzystwie Moniki Gawryjołek Dyrektor szkoły i Dariusza Czerwonki Prezesa UKS G-8 Bielany. Nie mogło też zabraknąć przedstawicieli CRS Bielany.

Zależnie od wieku uczestnicy mieli do pokonania dystans 25 lub 50 metrów. Rywalizacja odbywała się w stylu grzbietowym oraz dowolnym.

Każdy z zawodników miał prawo wystartować w dwóch konkurencjach.

Za zajęcie miejsc I-VI zawodnicy z każdego rocznika otrzymywali dyplomy i medale.

Zawody zorganizowali: Wydział Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, Szkoła Podstawowa nr 263, Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany oraz CRS Bielany.

 

Mistrzostwa SP 263 w pływaniu.

 

Mistrzostwa SP 263 w pływaniu. Mistrzostwa SP 263 w pływaniu. Mistrzostwa SP 263 w pływaniu. Mistrzostwa SP 263 w pływaniu. Mistrzostwa SP 263 w pływaniu. Mistrzostwa SP 263 w pływaniu. Mistrzostwa SP 263 w pływaniu. Mistrzostwa SP 263 w pływaniu. Mistrzostwa SP 263 w pływaniu. Mistrzostwa SP 263 w pływaniu.