Na pływalni przy ulicy Conrada odbyły się 25 listopada Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 80. Zostały one zorganizowane przez UKS G-8 Bielany w ramach projektu „Pływamy Razem dla Bielan”. Zawodnicy rywalizowali o Puchar Dyrektora Szkoły.

W zawodach wzięli udział uczniowie i uczennice SP nr 80 z roczników od 2007 do 2010 oraz 2011-2013. W sumie aż 90 osób. Każdy z uczestników miał przy tym prawo startu w dwóch konkurencjach. Celem imprezy była popularyzacja pływania wśród młodzieży szkolnej oraz wyłonienie najlepszych uczniów w pływaniu, którzy będą reprezentować szkołę na mistrzostwach Dzielnicy Bielany. Otwarcia zawodów dokonał Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany Włodzimierz Piątkowski oraz Dyrektor SP nr 80 Beata Sinicyn i Zastępca Dyrektora CRS Bielany Agnieszka Pawlak.
Uczniowie zależnie od wieku pływali na dystansie 25 lub 50 metrów. Rywalizowano w stylu dowolnym, klasycznym i grzbietowym. Dla najlepszych przewidziano nagrody. Za zajęcie miejsc od pierwszego do szóstego uczniowie otrzymywali dyplomy. Trzech pierwszych było również dekorowanych medalami. Najlepszej zawodniczce i zawodnikowi, którzy uzyskali w sumie najlepszy czas w dwóch konkurencjach wręczono Puchar Dyrektora Szkoły.
Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na fanpage CRS Bielany.
młode zawodniczki przed przystąpieniem do zawodów pływackich. Grupa dzieci przez przystąpieniem do zawodów pływackich. Z tyłu osoby dorosłe na widowni.