Ponad 100 uczniów wzięło udział w zawodach o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 352 w pływaniu dziewcząt i chłopców. Zawody zostały zorganizowane w ramach projektu „Pływamy Razem dla Bielan” w dniu 23 października 2020 roku na pływalni CRS Bielany przy ulicy Conrada.


Podobne zawody są organizowane co roku. Celem rywalizacji jest upowszechnianie pływania wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz wyłonienie zwycięzców, którzy będą reprezentować szkołę na mistrzostwach dzielnicy Bielany w pływaniu. Otwarcia imprezy dokonał zastępca burmistrza dzielnicy Bielany Włodzimierz Piątkowski w towarzystwie Prezesa UKS G-8 Bielany Dariusza Czerwonki.
Zależnie od wieku zawodnicy mieli do pokonania dystans 25 lub 50 metrów pływania stylem grzbietowym, dowolnym i klasycznym. Najpierw rywalizowały dziewczęta, a po nich chłopcy. Każdy z zawodników miał prawo wystartować w dwóch konkurencjach. Dla wszystkich uczestników przygotowano pamiątkowe medale. Sześciu najlepszych z każdego rocznika otrzymało ponadto dyplomy. Kolejne medale przypadły zawodnikom, którzy zajęli miejsca od pierwszego do trzeciego, a na najlepszego zawodnika i zawodniczkę czekał Puchar Dyrektora SP nr 352.