Na pływalni przy ulicy Conrada 30 maja odbyły się mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 352. Uczniowie rywalizowali o Puchar Dyrektora Szkoły. Zawody zorganizowano w ramach projektu „Pływamy Razem dla Bielan”.

Imprezę otworzyli burmistrz dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany, zastępca burmistrza Andrzej Malina, dyrektor szkoły Monika Grabowska, prezesa UKS G-8 Bielany Darek Czerwonka i zastępca dyrektora CRS Bielany Agnieszka Pawlak

 

W zawodach wzięło udział ponad 130 uczestników. Rozpoczęli uczniowie z klas 1-3. Rywalizacja odbywała się na dystansie 25 metrów. Pływano stylem grzbietowym i dowolnym. Jako następni do zawodów przystąpili uczniowie z klas 4-6. Dystans na którym rywalizowali był dwukrotnie dłuższy i wynosił 50 metrów. Do rywalizacji mogli przystąpić wszyscy uczniowie szkoły, a każdy z uczestników miał prawo wziąć udział w dwóch konkurencjach. Dla wszystkich zawodników przygotowano pamiątkowe medale za udział w zawodach i słodkie upominki. Dla najlepszej czwórki w każdej z konkurencji były dyplomy, a pierwszej trójce wręczono również medale za zajęte miejsca. Ponadto najlepsza zawodniczka i zawodnik z obu kategorii wiekowych otrzymali Puchar Dyrektora szkoły.