W dniu 2 grudnia na pływalni przy ulicy Conrada odbyły się mistrzostwa szkoły podstawowej nr 352. Główną nagrodą był Puchar Dyrektora Szkoły. Zawody zostały zorganizowane w ramach projektu „Pływamy razem dla Bielan”.

Mistrzostwa otworzył Burmistrz Dzielnicy Bielany Grzegorz Pietruczuk w towarzystwie Radnej Dzielnicy Bielany Aleksandry Szymańczyk, Dyrektor szkoły nr 352 Moniki Grabowskiej oraz Zastępcy Dyrektora CRS Bielany Agnieszki Pawlak i będącego organizatorem zawodów prezesa UKS G-8 Bielany Dariusza Czerwonki.
Uczniowie rywalizowali w grupach. W pierwszej do zawodów przystąpili zawodnicy i zawodniczki z roczników 2011-2014. Młodsi zawodnicy rywalizowali na dystansie 25 metrów w stylu grzbietowym i dowolnym.
W drugiej grupie wystartowali uczniowie z roczników 2007-2010. Popłynęli oni na dystansie 50 metrów. Drugą turę zawodów otworzył Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany Andrzej Malina wraz z Zastępczynią Burmistrza Dzielnicy Bielany Sylwią Lacek.
W sumie we wszystkich grupach wystartowało prawie 120 zawodników i zawodniczek.
Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek i pamiątkowe medale. Czterech najlepszych z każdego rocznika dyplomy, a czołowa trójka medale za zajęcie miejsc na podium. Najlepszy zawodnik i zawodniczka otrzymali Puchar Dyrektora Szkoły.
Więcej zdjęć jest na fanpage CRS Bielany.
medale z zawodów zawodniczka pod zawodów pływackich