Na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego odbył się 24 listopada nocny maraton pływacki. Imprezę zorganizował UKS G-8 Bielany we współpracy z  dzielnicowym Zespołem Sportu i Rekreacji oraz z CRS Bielany.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 19. Były skierowane do osób nie posiadających Licencji Polskiego Związku Pływackiego. Startowały 5-cio osobowe drużyny przy czym w składzie każdej musiała się znaleźć przynajmniej jedna kobieta.

Organizatorzy nie wykluczali jednak prawa do startu osób będących  bez własnego zespołu. Zawodnicy tacy zaznaczali w formularzu zgłoszeniowym rubrykę „szukam drużyny”, a organizator starał się skompletować zespół z osób zgłoszonych indywidualnie. Ostatecznie udział w zawodach wzięło 17  drużyn.

Startujący mieli do pokonania dystans 1000 metrów.  Każda z drużyn musiała przepłynąć 20×50 metrów w systemie sztafetowym. Falstart sztafety skutkował 5 sekundową karą przy kolejnej zmianie. Przy zachowaniu tych reguł za zwycięzcę miała zostać uznana drużyna, która pokona 1000 metrów w najkrótszym czasie. Za miejsca od pierwszego do trzeciego drużyny otrzymywały puchary i upominki rzeczowe.

Po emocjonujących zmaganiach wygrała drużyna Team „Karaś”. W zawodach wystartował również  z dobrym wynikiem zespół „Razem dla Bielan” w którego skład wchodził burmistrz Grzegorz Pietruczuk.