W Parku Olszyna 21 sierpnia odbył się piknik w trakcie którego rozegrany został mecz charytatywny. Organizatorem pikniku była Fundacja Espero– Nadzieja dla dzieci.

Nie zabrakło różnorodnych atrakcji. Zostały wydzielone specjalne strefy. Apetycznie wyglądała strefa gastronomiczna ze stoiskiem grilla oraz z kiermaszem ciast, słodyczy i innych fantów. Obok znajdowała się strefa dla Dzieci z atrakcjami i dmuchaną zjeżdżalnią. Na scenie odbywały się liczne licytacje i koncerty.

O godzinie 17.00 na terenie Kompleksu boisk wielofunkcyjnych „Syrenka1”rozpoczął się mecz charytatywny na rzecz podopiecznych Fundacji Espero. W turnieju wzięły udział drużyny z Komandy Głównej Policji, FC emeryci i renciści V, Komisariatu policji Warszawa Żoliborz , X Warszawski Pułk Samochodowy.

Prezeska Fundacji Patrycja Rudnicka podziękowała Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany za objęcie patronatem turnieju oraz Anna Szymczak-Gałkowskadyrektor CRS Bielany wraz z Robert Banasiuk za współorganizację wydarzenia.

 

zawodnicy podczas meczu 2 osoby dorosłe z dyplomami  dmuchaniec wraz dziećmi grupa osób na scenie