W dniach 18-20 października w hali sportowej CRS Bielany przy ulicy Lindego odbywały się dzielnicowe eliminacje WOM w piłce ręcznej. W zawodach wzięli udział uczniowie i uczennice z bielańskich liceów.

W sumie do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn dziewczęcych i 8 zespołów złożonych z chłopców. Dziewczęta mecze eliminacyjne rozegrały 18 października. Chłopcy rywalizowali  dzień później. Trzeciego dnia, czyli 20 października rozegrano mecze półfinałowe i finałowe.  Wtedy też zapadły ostateczne rozstrzygnięcia. Najlepszymi drużynami wśród dziewcząt oraz chłopców okazały się zespoły LIX LO Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego. Drużyny te będą reprezentować dzielnicę Bielany w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży na szczeblu ogólnomiejskim. Dla najlepszych drużyn i reprezentujących je sportowców przewidziano puchary i medale. Dekoracji najlepszych dokonywali m.in.: Grzegorz Pietruczuk Burmistrz Dzielnicy Bielany, Andrzej Malina Zastępca Burmistrza, Anna Szymczak-Gałkowska Dyrektor CRS Bielany i  Dorota Grabiec Dyrektor LIX LO Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego. Ogółem w zawodach uczestniczyło około 180 zawodniczek i zawodników. Organizatorem zawodów był Urząd Dzielnicy Bielany, a współorganizatorami UKS Młodzik i CRS Bielany.

1 i 2 zawody wom w piłce ręcznej dekoracja zawodników 1 i 2 zawody wom w piłce ręcznej 1 i 2 zawody wom w piłce ręcznej 1 i 2 zawody wom w piłce ręcznej