W niedzielę 18 grudnia odbył się w hali sportowej CRS Bielany Piłkarski Turniej Mikołajkowy dla dzieci z rocznika 2016. Od strony organizacyjnej imprezę przygotował MKS Hutnik Warszawa.

Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn: FC Lesznowola, Grochovia Warszawa, KS L.A.S. oraz trzy drużyny Hutnika. Zespoły rywalizowały ze sobą w formie ligi. Każda drużyna miała okazję zmierzyć się z każdą inną. Na brak emocji nie mogliśmy narzekać. Były efektowne akcje, bramki i mecze trzymające w napięciu do ostatnich sekund, czyli wszystko to, czego się wymaga od dobrego widowiska. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Hutnika Warszawa, drugie miejsce zajęła FC Lesznowola, a na trzeciej pozycji uplasowała się Grochovia Warszawa.

Projekt był finansowany ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Bielany.

Zdjęcia otrzymaliśmy od MKS Hutnik Warszawa.

Piłkarski turniej mikołajkowy Piłkarski turniej mikołajkowy Piłkarski turniej mikołajkowy medale, puchary