Na basenie  przy ulicy Conrada odbyły się  Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 80  w pływaniu. Uczniowie rywalizowali o Puchar Dyrektora Szkoły.


Zawody realizowane w ramach projektu „ Pływamy razem dla Bielan” zgromadziły 14 kwietnia na starcie wielu młodych zawodników. Pływali oni na dwóch dystansach. Młodsi  na odcinku 25 metrów. Starsi  na dystansie 50 metrów.  Do rywalizacji stanęły zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. W sumie 106 zawodników i zawodniczek.
Startowali uczniowie od klasy drugiej do szóstej. W pierwszej kolejności umiejętności swoje sprawdzili uczniowie młodszych klas. Na zakończenie pokazali co potrafią starsi.
Rywalizacji przyglądali się  w towarzystwie dyrektor CRS Bielany Anny Szymczak – Gałkowskiej zastępcy burmistrza dzielnicy Bielany: Grzegorz Pietruczuk oraz Włodzimierz Piątkowski.
Na zwycięzców oprócz pucharów czekały medale, a na wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy.
Jak dowiedzieliśmy się szykują się w najbliższym czasie kolejne imprezy pływackie.
– Najbliższe Bielańskie Zawody Dla Najmłodszych odbędą się już 17 kwietnia na pływalni przy ulicy Lindego 20 –  mówi prezes UKS G-8 Bielany Dariusz Czerwonka  –  Niedługo potem  odbędą się mistrzostwa dzielnicy.