Szanowni Państwo,

Pływalnia przy ul. Conrada 6 od dnia 15 marca do 28 marca 2021r. pozostanie zamknięta. Parking przy pływalni pozostanie również nieczynny w tym okresie. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Osoby uprawnione na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 marca 2021r. (obiekty sportowe są w dniach od 15 do 28 marca dostępne wyłącznie dla sportu zawodowego, kadry narodowej/ reprezentacji olimpijskiej/ paraolimpijskiej, uprawiających sport w ligach zawodowych, dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni związek sportowy (bez udziału publiczności) zapraszamy na pływalnię przy ul. Lindego 20.

Kontakt w sprawie rezerwacji biuro@crs-bielany.waw.pl

 

Komunikat na błękitno-niebieskim oraz czarnym tle, z błękitnymi napisami oraz z logo CRS Bielany z następującą treścią: Szanowni Państwo, pływalnia przy ul. Conrada 6 od dnia 15 marca do 28 marca 2021r. pozostanie zamknięta. Parking przy pływalni pozostanie również nieczynny w tym okresie. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Osoby uprawnione na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 marca 2021r. (obiekty sportowe są w dniach od 15 do 28 marca  dostępne wyłącznie dla sportu zawodowego, kadry narodowej/ reprezentacji olimpijskiej/ paraolimpijskiej, uprawiających sport w ligach zawodowych, dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni związek sportowy (bez udziału publiczności) zapraszamy na pływalnię przy ul. Lindego 20. Kontakt w sprawie rezerwacji biuro@crs-bielany.waw.pl