Po raz kolejny hala sportowa CRS Bielany stałą się parkietem tanecznym dla seniorów.  Na bal, który odbył się 25 lutego przybyło 300 osób.

Nie zabrakło dobrego cateringu, świetnej muzyki i równie doskonałego klimatu. O ten ostatni postarali się sami uczestnicy.   Nie zabrakło im również energii. Ostatni tancerze schodzili z parkietu po 23.00.

Organizatorzy  którymi byli Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, TKKF „Chomiczówka” oraz CRS Bielany zadbali, aby seniorzy czuli się w ten dzień wyjątkowo dobrze. Tańczącym przygrywał na żywo zespół Qantes. Zadbano o kotyliony i karnawałowy wystrój. Wraz z seniorami bawił się m.in. zastępca burmistrza dzielnicy Bielany Włodzimierz Piątkowski i bielańscy radni: Anna Czarnecka, Jan Zaniewski i Piotr Ślaski.  Centrum Rekreacyjno- Sportowe reprezentowała dyrektor Anna Szymczak- Gałkowska, a TKKF „Chomiczówka” prezes Jacek Bączkowski.

– Na pewno nie przepuścimy okazji, aby przyjść tutaj kolejny raz  –  twierdzili  zadowoleni uczestnicy. – Czekamy więc niecierpliwie na następny bal.