Lato się kończy. Jesienne klimaty zbliżają się szybkimi krokami. Nadeszła pora na zakończenie sezonu i imprezę „Żegnaj Lato na Bielanach”. Zgodnie z oczekiwaniami piknik zorganizowany 7 września w Parku Olszyna przyciągnął mnóstwo mieszkańców. Pożegnanie lata to przecież jedna z największych plenerowych imprez w dzielnicy.


Na pikniku czekało na mieszkańców mnóstwo atrakcji. W specjalnych strefach odbywały się pokazy z pierwszej pomocy, konkursy i proekologiczne zabawy. Dla spragnionych kulinarnych doświadczeń nie zabrakło dobrego jedzenia w strefie foodtrucków i chillout’u. Chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.
W organizację imprezy włączyło się także Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany przygotowując dla dzieci zabawy plastyczne i konkursy. Najmłodsi mogli się również pobawić zabawkami oraz pograć w gry planszowe.
Na zakończenie pikniku zabrzmiała muzyka z głównej sceny. W koncertową atmosferę zabrała mieszkańców formacja ZOUZY. Później uwaga publiczności skupiła się na zespole IRA, koncertującym na polskich scenach od ponad 30 lat!