Miło nam poinformować, że CRS Bielany przy ul. Lindego 20 już od 16 listopada br. zaprasza na badanie składu ciała za pomocą profesjonalnego analizatora składu ciała!

Analizator składu ciała jest narzędziem, które pozwala poznać efekty stosowanej diety, bądź treningu i ma szerokie spektrum zastosowania. Analiza składu ciała jest jednym z odnośników dla skorygowania błędów żywieniowych/dopasowania planów żywieniowych i treningowych i może obejmować m.in.: badanie podstawowej przemiany materii, badanie zawartości tłuszczu i rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w kończynach górnych, dolnych i tułowiu, a także określenie nawodnienia organizmu, określenie ilości masy mięśni szkieletowych oraz ich rozmieszczenie w ciele, czy też określenie zawartości składników mineralnych. Dzięki możliwości monitorowania zmian w składzie ciała, bardzo łatwo jest kontrolować postępy i dopasowywać efektywne programy odchudzające, treningowe jak i rehabilitacyjne.

 

Wynik badania jest bezpośrednio drukowany dla Klienta oraz omawiany z osobą przeprowadzającą badanie.

 

Zapraszamy w dniach 16 i 19 listopada w godzinach 16.00-18.00

 

Cena dla osoby dorosłej 30 zł, dla dzieci i młodzieży 15 zł. Bilet do nabycia w recepcji. Przed badaniem należy zapoznać się z Regulaminem (w załączeniu).

Szczegóły: Robert Banasiuk, tel. 506 067 396.
 

Profesjonalna analiza składu ciała - zdjęcie