Dni wolne sprzyjają wypoczynkowi, ale niekiedy też powodują, że wpadamy w bezruch. Chcąc  po świątecznym okresie szybko powrócić do właściwej formy warto więc skorzystać z oferty z jaką wyszedł do mieszkańców Prezydent Warszawy.

Chodzi o program „Rusz się Warszawo po świętach”. Na mocy Zarządzenia Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy Rafała Trzaskowskiego z 10 grudnia 2019 roku w dniach 27-31 grudnia nastąpi bezpłatne udostępnienie obiektów sportowych. W programie wezmą udział obiekty sportowe działające we wszystkich dzielnicach, w tym obie pływalnie administrowane przez CRS Bielany.

 

Z pływalni przy ulicy Conrada 6, jak i z pływalni przy ulicy Lindego 20 będą mogły korzystać osoby posiadające Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka.Warunkiem skorzystania z projektu jest odebranie w kasie obiektu wejściówki, która będzie zastępować bilet jednorazowy. Odebranie wejściówki, która obowiązuje przez taki sam czas jak bilet jednorazowy jest wówczas równoznaczne z akceptacją regulaminu obiektu sportowego. Gdyby ktoś jednak zechciał popływać trochę dłużej, jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy tylko wnieść dopłatę wynikającą z cennika obiektu sportowego.

 

Ubiegłoroczna akcja okazała się bardzo udana. Możemy zatem zapewnić, że warto aktywnie spędzić czas, skorzystać z szansy zredukowania poświątecznych kalorii lub po prostu się zrelaksować.

 

rusz sie warszawo wiecej